Prenumeruokite naujienlaiškį

Kaip išgydyti sielos žaizdas ? Ruta Healing

2021 01 16

Ar kada susimąstei, kad egzistuoja ne tik fizinės, bet ir sielos žaizdos ? Kurios susidarė skirtingais gyvenimo etapais, o gal net praeituose gyvenimuose.
Ir tu jas jauti, kai su laiku jos pradeda vis labiau atsiverti. Kartais žmonės netyčia prisiliečia prie tavo sielos žaizdų ir tu jautriai sureaguoji. Juk tai tas pats kaip liestis prie neužgijusių fizinio kūno žaizdų. Tik šios akimis nepastebimos...
Gal jau užteks kentėti skausmą, gyventi prisiminimuose, sapnuoti naktį košmarus ? Atėjo laikas atsisveiktinti su skausmingomis patirtimis ir išgydyti sielos žaizdas.
Ar esi pasiruošęs,-usi pažvelgti į savo vidų, pajausti, pripažinti ir išgydyti sielos žaizdas ?
Tuomet pradedu ruošti Jums ypatingą praktiką ir seminarą, kurie padės Jums pažvelgti į savo vidinį pasaulį, išgydyti ir paleisti skausmą, kančią, atstūmimą, baimes. Ir tai yra nuostabi sielos evoliucija, transformacinė kelionė, virsmas į tai, kuo norėtume būti, bet dar vis kaupėte drąsą pirmam žingsniui...
Ar tu turi sielos žaizdų ? Ką norėtum išgydyti pirmiausia savyje ?

Rūta Černiauskaitė - Ruta Healing centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė, Karuna Reiki ir Aura soma praktikė, Sąmonės transformacijos meistrė.

Reiki seminarai gyvai ir online: https://www.dvasinistiesinimas.lt/reiki

⭐www.dvasinistiesinimas.lt
⭐Instagram https://www.instagram.com/ruta_healing/
⭐https://www.facebook.com/rutahealingcentre

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.