Kai kas labai laukia pavojingo liudininko mirties 2019 07 26

2019 07 26

http://www.ekspertai.eu/lietuvoje-kai-kas-labai-laukia-pavojingo-liudininkoprezidento-valdo-adamkaus-mirties99294/

Ne visi žino, kad šiuo metu JAV kalėjime laikomos Neringos Venckienės advokatai, motyvuodami kodėl neteisinga būtų ją sugrąžinti į Lietuvą, savo svarbiausiems argumentams pasitelkia garsiają Lietuvos pralaimėtą bylą Europos Žmogaus Teisių Teisme (EŽTT) dėl slaptojo prezidento Valdo Adamkaus kalėjimo.

Būtent ši byla labai gerai atspindi itin prastą padėtį Lietuvos teisinę bei moralinę padėtį. Teisingumo ministerija bei visa LR vyriausybė jau metus laiko niekaip neišverčia to EŽTT sprendimo į valstybinę lietuvių kalbą, nes jiems labai trūksta vertėjų... Apie tai ekspertai.eu ne kartą yra informavę.

O nepriklausoma bei valstybinė Lietuvos žiniasklaida taip pat nesivargina išsiversti ir pacituoti to, kas ten parašyta beveik trijuose šimtuose puslapių.

Liepos 26 d. „Aktualus skambutis“ – pokalbis su „Laisvo laikraščio redaktoriumi Aurimu Drižiumi – buvo būtent apie tai, apie tą gėdingą Lietuvoje esantį kalėjimą ir jame be jokių teismų laikytus bei žiauriai kankintus žmones.

Telefoninio pokalbio metu vyriškiai taip pat svarstė, gerai ar blogai, jei N. Venckienė bus pargabenta į Lietuvą ir čia vyktų jos teismas?

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.