JURY CHASČAVACKY fenomenas Vilniuje atskleidė Baltarusijos sėkmė 2020 08 24

2020 08 26

https://www.ekspertai.eu/baltarusijos-sekmingos-kovos-su-koronavirusu-irodymas-kino-rezisieriaus-jury-chascavatsky-vizitas-lietuvoje/

Tiesiai iš protestų Minske į rugpjūčio 24 d. Vilniuje vykusį tarptautinį renginį, pirmąją kasmetinę Konstantino Kalinausko konferenciją, atvyko Baltarusijos kino režisierius Jury Chaščavatsky, pranešė valstybinis transliuotojas rugpjūčio 24 d. laidoje „Panorama“.

Svarbu pažymėti, kad šiam kino režisieriui, atvykusiam iš kol kas totalitarinės Baltarusijos į demokratišką Lietuvą, dėl mūsų valstybėje siaučiančios koronaviruso pandemijos nereikėjo nei privalomai 14 parų saviizoliuotis, nei būti užsidėjus veido kaukės, nei laikytis saugaus dviejų metrų atstumo.

J. Chaščavatsky apie Baltarusijos valdžios vykdomus žiaurumus ir Baltarusijos opozicijos savitarpio kovas siekiant valdžios, galėjo pasakoti visiškai laisvai, nesilaikydamas kiekvienam Lietuvos piliečiui privalomų taisyklių.

VIDEO

Ne vienas paklaus, o kaip čia taip? Kodėl baltarusiui nereikėjo dviems savaitėms privalomai saviizoliuotis, kodėl jam nereikėjo būti užsidėjus nei veido kaukės, nei laikytis saugaus dviejų metrų atstumo? Jau nekalbant apie pirštines ir dezinfekcinį skystį.

Juk mes visi labai gerai žinome, kad Baltarusija neigė koronavirusą ir juokėsi iš pandemijos.

Baltarusijos lyderis Aleksandras Lukašenka kalbėjo apie koronavirusą kaip apie kvailystę, psichozę, teigė, kad išsigydyti galima degtinės ir traktoriaus pagalba.

Baltarusijoje nebuvo stabdoma ekonomika, žmonės nebuvo bauginami, taip kaip Lietuvoje.

Apie itin sudėtingą situaciją Baltarusijoje ir jos valdžios skleidžiamą melą dėl koronaviruso skelbė ir nepriklausomas Žmonių partijos portalas (pavyzdžiui publikacijoje „Koronavirusas Baltarusijoje: rizikuoja jau ne tik Lietuva, bet ir visa ES“), bei visi kiti valstybiniai bei nepriklausomi užsakomieji mūsų šalies leidiniai.

Nuolatos buvo teigiama, kad situacija Baltarusijoje yra blogesnė negu bloga, o sienų atvėrimo klausimas su Baltarusija taptų labai rimta rizika Lietuvai ir t.t. ir pan.

Kas pasikeitė po suklastotų prezidento rinkimų Baltarusijoje, kad ši valstybė tapo viena saugiausių pasaulyje koronoviruso pandemijos prasme?

Apie tai jau tuoj žiūrėkite rugpjūčio 25 d. laidoje „Aktualus skambutis“.

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.