Įžūli politikų kelionė į Baltarusiją – dar viena grėsmė Lietuvai 2019 07 20

2019 07 21

http://www.ekspertai.eu/izuli-vilniaus-tarybos-nariu-kelione-i-baltarusija-dar-viena-gresme-nacionaliniam-lietuvos-saugumui/

Šį šeštadienį, liepos 20 d. valstybinis transliuotojas LRT laidoje „Panorama“ paskelbė svarbiausia žinią mūsų šalyje – pačiame pirmame reportaže buvo pranešta, kad Vilniaus rajono tarybos nariai Baltarusijoje semsis patirties.

Paaiškėjo, kad Vilniaus rajono tarybos nariai suplanavo išvyką į Baltarusijos Ašmenos savivaldybę esą semtis patirties turizmo srityje.

Į šią skandalingą žinią nedelsiant sureagavo etatiniai valstybinio transliuotojo LRT komentatoriai – politikos mokslininkas, analizių analitikas Marius Laurinavičius ir Žmonių partijos atstovas, anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas Arvydas Anušauskas.

Abu vyrai stebėjosi ketinimais mokytis iš Baltarusijos ar Rusijos, kurios saugumo departamento išvadose (kaip ir Kinija – ekspertai.eu past.) įvardijamos kaip priešiškos.

„Man labai keistai atrodo mokymaisi iš Rusijos, Baltarusijos, tai yra valstybių, kurios mums yra priešiškos, kur VSD savo ataskaitose nuolat įvardija jas kaip vienaip ar kitaip keliančias grėsmę. Bet kokie ryšiai su tomis valstybėmis, tokie valstybiniai ryšiai kelia grėsmę nacionaliniam saugumui“, - asakė M. Laurinavičius.

„Keistis patirtimi apie ką? Mes žinome Baltarusijos opozicijos persekiojimus, mes žinome eilinių piliečių persekiojimus už protesto išraišką plojimo būdu, visa tai mes žinome. Taip, Baltarusija mūsų kaimynė, tačiau, kai kalbama apie bendradarbiavimą, tai aš tame didelės pridėtinės vertės neįžvelgiu“, - paaiškino kovotojas su grėsmėmis A. Anušauskas.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.