Išskirtinės diskusijos „Bylos prieš Lietuvą“ anonsas • 2020 02 18

2020 02 18

Diskusijos apie bylas prieš Lietuvą filmuoti ir tiesiogiai transliuoti neleidžiama, tačiau bus galima fotografuoti

http://www.ekspertai.eu/diskusijos-apie-bylas-pries-lietuva-filmuoti-ir-tiesiogiai-transliuoti-neleidziamataciau-bus-galima-fotografuoti/

Tinklalapis teise.pro informuoja, kad vasario 19 d. nuo 10 iki 12 val. VU Teisės fakultete įvyks diskusija labai aktualia Lietuvai tema – bylos prieš Lietuvą.

„Tiek studentai, tiek ir teisininkai yra kviečiami į diskusiją „Bylos prieš Lietuvą Europos Žmogaus Teisių Teisme“, - skelbiama universiteto pranešime visuomenei.

Pranešimus skaitys ir diskutuos Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) teisėjas prof. Egidijus Kūris, advokatas prof. Vytautas Mizaras.

Ypatinga viešnia – Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovė EŽTT dr. Karolina Bubnytė-Širmenė.

Ekspertai.eu pasidomėjo, ar šį renginį bus galima filmuoti ir tiesiogiai transliuoti internetu, kad kuo daugiau žmonių galėtų pamatyti ir įsitraukti į diskusijas.

Deja, tokios galimybės organizatoriai nesuteikė, tačiau informavo, kad bus leista fotografuoti.

Apie tai jūsų dėmesiui vasario 18 d. „Aktualus skambutis“:

VIDEO

Ekspertai.eu priumena, kad Lietuva turi didelių problemų ne tik dėl nevykdomų EŽTT sprendimų Lietuvai, tačiau ir dėl Jungtinių Tautų Žmogaus Teisių Komiteto (JTŽTK) nevykdomų sprendimų.

Apie šias ir kitas problemas klausimus renginio metu bandys užduoti „PressJazz TV“ atstovai ir vėliau apie tai papasakoti savo žiūrovams.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.