Įsislaptinę KGB’istiniai šmeižikai muistosi • 2020 06 26

2020 06 26

http://www.ekspertai.eu/tbburauskaites-atsakymas-negalejo-nesuzaveti-anusauskiniu-kgb-sarasu-skelbejai-eme-stipriai-muistytis101926/

2020 m. birželio 26 d. 11 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Patyčia iš kardinolo Vincento Sladkevičiaus, Sauliaus Sondeckio ir Donato Banionio tęsiama“. Spaudos konferencijoje dalyvavo režisierius Raimundas Banionis, Lietuvos Visuomenės Tarybos valdybos narys Aldas Mačiulis, buvęs Lietuvos Seimo narys Audrius Nakas.

Kaip žinoma, 2018 m. pradžioje Landsbergių bendruomenės prasidėjusi iniciatyva, skirta suniekinti pačias iškiliausias Lietuvos asmenybes nesibaigė iki šios dienos.

Nors Liustracijos komisija dar tais pačiais 2018 m., po gausios šmeižto ir srutų lavinos minėtų asmenų atžvilgiu paskelbė, kad nėra jokių duomenų, apie jų bendradarbiavimą su KGB, Landsbergių bendruomenei patarnaujančios struktūros iki šios dienos nepaskelbė nei paneigimo, nei jokio atsiprašymo.

Jau yra prasidėję teisminiai procesai, prie tuos šmeižikus – anušauskinių KGB sąrašų skelbėjus.

S. Sondeckio artimųjų teisininkai šį paavasarį kreipėsi į Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro LGGRTC) vadovę Teresę Birutę Burauskaitę reikalaudami, kad internetinėje svetainėje kgbveikla.lt nedelsiant, trumpai ir aiškiai būtų paskelbta, kad S. Sondeckis nebuvo KGB agentas.

T. B. Burauskaitės atsakymas negalėjo nesužavėti.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma – https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal – paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv – meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.