Iš atominės jėgainės vanduo atgal į Viliją netekės • 2018 10 10

2018 10 12

http://www.ekspertai.eu/is-baltarusijos-atomines-elektrines-vanduo-atgal-i-vilija-netekes/

Kol Lietuva tęsia kovą, gina ir gelbėja Europą nuo Baltarusijos atominės jėgainės, pati Baltarusija aktyviai dirba su Europos ir Azijos valstybėmis energetikos srityje bei pasirašo tarptautines bendradarbiavimo sutartis.

Nepriklausomoje bei valstybinėje-komercinėje Lietuvos žiniasklaidoje apie Baltarusijos atominę jėgainę skelbiama nemažai informacijos, tačiau ši skelbiama informacija neretai, švelniai tariant, kelia daug abejonių.

Pavyzdžiui vienas iš daugelio šiurpinančių pranešimų apie tai, kad ne tik Vilnius, bet ir daugiau Lietuvos miestų gali likti be geriamojo vandens.

Todėl ekspertai.eu ir PressJazz.TV atstovai šią savaitę lankėsi kaimyninėje šalyje prie Astravo miesto statomame objekte ir savo skaitytojams bei žiūrovams pateikia daug informacijos, kokios Lietuvoje niekas kitas neskelbia.

Šį kartą jūsų dėmesiui Baltarusijos atominės elektrinės Informacijos ryšų skyriaus viršininko Eduardo Inanovičiaus Svirido pasakojimas apie tai, kokių ir kiek saugumo lygių yra šioje elektrinėje, kokia yra rekatorių šaldymo sistema ir t.t.

Įdomu pažymėti, kad skirtingai negu dezinformuoja nepriklausomas konservatorių bendruomenės portalas delfi.lt, atominės jėgainės poreikiams bus naudojamas vanduo iš Vilijos upės, tačiau atgal į upę vanduo negrįš.

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.