I. Šiaulienė daro remontą • 2018 08 30

2018 10 12

http://www.ekspertai.eu/-drasios-salies-politikai-labai-nedrasus-pries-rusijos-zurnalistus/

Propagandine Lietuvoje vadinama Rusijos televizija – „Pirmasis kanalas“ (Первый канал) – spalio 11 d. parodė reportažą iš Lietuvos apie slaptąjį prezidento Valdo Adamkaus kalėjimą, kuriame neteisėtai buvo laikomi ir sadistiškai kankinami žmonės.

Kaip žinoma, Lietuvos piliečiai solidariai už įvykdytus nusikaltimus privalės sumokėti nustatytą sumą pinigų. Taip pat mūsų valstybė įpareigota atlikti tyrimą ir išsiaškinti, kokie konkrečiai asmenys, veikiantys valstybės vardu, vykdė milžinišką gėda Lietuvai užtraukusias nusikalstamas veikas.

Kaip žinoma, Lietuvos piliečiai solidariai už įvykdytus nusikaltimus privalės sumokėti nustatytą sumą pinigų ir atlikti tyrimą siekiant išsiaškinti, kokie konkrečiai asmenys, veikiantys valstybės vardu, vykdė milžinišką gėda Lietuvai užtraukusias nusikalstamas veikas.

Ekspertai.eu informuoja, kad su žurnalistais iš Rusijos atsisakė bendrauti didžioji dauguma kalbintų „Drąsios šalies“ buvusių ir esamų politikų – nuo dabartinio Seimo pirmininko iki eilinio pareigūno.

Iš vienos pusės juos suprasti galima – ką gi čia daug pasakysi? Iš kitos pusės, beveik visi teisinosi, kad komentarų Rusijos televizai neduos todėl, kadangi jų turiningi pasisakymai bus iškraipyti ir panaudoti propagandiniais tikslais prieš Lietuvą ir jos žmones.

Kad vaizdžiau įsivaizduoti, kokį aukštą lygį demonstravo mūsų politikai atsisakydami bendrauti su žurnalistais, pateiksime tik vieną iš daugelio vykusių pokalbių.

Tenesupyskta socialdemokratė Irena Šiauliene, tačiau jos nuoširdus atsisakymas Rusijos žurnalstams iš tiesų sužavėjo – politikė viena iš nedaugelio atsisakymo priežastimi neįvardino propagandinių grėsmių. Tačiau būtent šio atsisakymo motyvai, labiausai atskleidė, kokiame lygmenyje yra Lietuvos politikai ir jų politika.

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.