Hematologo Eduardo Vaitkaus komentarai 2020 08 07

2020 08 09

Valstybinės ir nepriklausomos užsakomosios Lietuvos žiniasklaidos buvo visiškai nutylėtas svarbus faktas, kad Vokietijoje sudaryta neparlamentinė komisija, kuri sieks ištirti visa tai, kas susiję su ta „Koronaviruso pandemija“ ir absoliučiai neadekvačiomis karantino priemonėmis.

Šios iniciatyvos autoriai kreipėsi į visus neabejingus, kurie galėtų prie šio komisijos darbo prisidėti ne tik remdami pinigais, bet ir visais kitais įmanomais būdais. Plačiau apie tai skelbėme publikacijoje „Vokietijoje pradedamas tyrimas dėl „Koronaviruso pandemijos“ ir neadekvataus karantino“.

Rugpjūčio 7 d. Seime vykusios spaudos konferencijos metu buvo informuota, kad ir Lietuvoje kuriama iniciatyvinė grupė, kuri prisijungs prie vokiečių tyrimo.

Raginami visi, kurie turi galimybių, kompetencijos ir nori prisijungti prie minėtos komisijos darbo, taip ir padaryti (rašykite el. paštu ekspertam@gmail.com) – kelkime klausimus ir stenkimės sužinoti atsakymus. Pavyzdžiui, kaukės nešiojimas yra politinis klausimas nerimui sukelti, ar kaukės nešiojimas yra būtina sveikatos apsaugojimo priemonė? Ar Lietuva elgiasi pagal nurodymus iš kažkur kitur, ar vykdo apgalvotą savarankiška politiką, siaučiant koronavorusui?
https://www.ekspertai.eu/didziausia-koronaviruso-nauda-gauna-biudzetiniu-pinigu-isisavintojai/

Jūsų dėmesiui, šios spaudos konferencijos fragmentas, kuriame prof. habil. dr. doc. hematologas Eduardas Vaitkus išsakė savo komentarus, susijusius su tuo, kas vyksta su šia vadinama pandemija.

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.