Grėsmė – gali iššauti senas rusiškas tankas be vidurių 2020 09 03

2020 09 04

Senas rusiškas tankas be vidurių kelią grėsmę Lietuvos žmonėms – policijos duomenimis yra šūvio galimybė

https://www.ekspertai.eu/senas-rusiskas-tankas-be-viduriu-kelia-gresme-lietuvos-zmonems-policijos-duomenimis-yra-suvio-galimybe/

Šiuo metu didžiausios mūsų valstybės problemos (be koronaviruso bei laukiamos Rusijos karinės invazijos į NATO ir ES valstybę Lietuvą ir galvosūkio kaip išsidalinti milijardus) – prastai moksleivių išlaikytas matematikos egzaminas bei naktinių klubų veikla, kuriuose, galimai, žmonės gali nesilaikyti nustatytos elgesio tvarkos siaučiančios koronaviruso pandemijos metu. Todėl Vyriausybė svarsto trumpinti ar netrumpinti tokių klubų darbo laiką.

Žinoma, kasdienis Lietuvos rūpestis, be minėtų problemų, yra ir Baltarusijos bei Ukrainos kovos už savo laisvę ir nepriklausomybę.

O dabar atsirado ir dar viena problemą, kurią mūsų šalies atsakingos institucijos – policija, savivaldos bei kitokie specialistai, bandys kuo skubiau išspręsti.

Ši problema – tai Orvidų sodyboje eksponuojamas tanko kiautas, kuris bet kada, primontavus tam tikras dalis, gali iššauti. Tokią realybę nustatė atsakingi specialistai.

Todėl tanko savininkė – Kretingos savivaldybė – turi pasirūpinti tanko deaktyvavimu.

Informuojama, kad tankas yra ginklas, o pavojingas ginklas ir negali stovėti vidury laukų“.

„Tanko vamzdis yra pakankamai užterštas ir jis negalėtų iššauti, tačiau atlikus tam tikrus valymo darbus galimybė šūvio vis dėlto yra“, - sudėtingą situaciją atskleidė Klaipėdos apskrities policijos atstovė Andromeda Grauslienė.

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.