Globalios krizės akivaizdoje valdžia ne tik nedrįsta veikti, bet net… • 2020 03 22

2020 03 22

„Globali Lietuva“: globalios krizės akivaizdoje tautinė valdžia ne tik nedrįsta veikti, bet net kalbėti

http://www.ekspertai.eu/-globali-lietuva-globalios-krizes-akivaizdoje-tautine-valdzia-ne-tik-nedrista-veiktibet-net-kalbeti101086/

Žvelgiant kas šiuo metu vyksta Europos Sąjungoje – Italija šiandien visiškai sustabdė gamybą – neatmestina, kad ne už kalnų mūsų šalyje bus dalinami talonai maistui.

Šiuo neapibrėžtumo laikotarpiu, kai ne tik paprastas pilietis žmogus, bet ir verslo atstovas tiesiog nežino ką daryti ir kaip orientuotis globalinio karantino erdvėje, Lietuvos visuomenės tarybos vardu kreipėsi jos lyderis, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila.

Keletas atraminių punktų, kurių nestandartinė pasiūlos forma dar vakar galėjo kelti liberalųjį, pilną sarkazmo juoką, nūdienos aktualijose skamba visai kitaip.

Vienas iš punktų siūlantis atsiprašyti Kinijos už sukeltas bereikalingas aštrias diplomatines kolizijas, užveda ant minčių sekos, kad gal reikia su visais kaimynais gerinti ekonominius bei diplomatinius santykius ir bendromis jėgomis įveikti tokį sunkų laikotarpį.

Sekantis atraminis punktas reikalauja ypač greitai peržiūrėti Lietuvos finansinį biudžetą ir lėšas nukreipti į jautriausias ir pažeidžiamiausias socialines ir ekonomines sritis.

Negalime atmesti punkto siūlančio svarbiausiųjų prekių apsaugai paruošti atsiskaitymą eurais dubliuojančių talonų cirkuliavimą ir atitinkamus teisės aktus.

Teisingas punktas nurodantis sustabdyti priverstinius skolų išieškojimo veiksmus, yra tiesioginis antrinimas ir reikalavimas, kad LR Vyriausybė pripažintų karantiną Force-majeure ir dėl tokios ekonominės situacijos skubiai išleistų aiškius reglamentavimo teisės aktus.

Jau pirmosios karantino savaitės būsena įrodo, kad lozunginiai vyriausybės veiksmeliai ir nekompetetingas svajojimas dėl greito krizės pasibaigimo, tiesiog atspindi tikrosios realybės nesuvokimo, o neadekvatūs LR buvusios LR prezidentės ir dabartinio prezidento norai šioje situacijoje sau sukurti tuščiagarbišką įvaizdį – atrodo skurdokai ir ciniškai.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma – https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal – paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv – meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.