Gebelsčiauskaitė apie Grybauskaitę 2019 07 01/02

2019 07 02

http://www.ekspertai.eu/aukstojo-gebelsciauskaites-pilotazo-pavyzdysvadovaujant-valstybiniam-transliuotojui-lrtdelfi99049/

Liepos 1 d. valstybinis LRTDELFI informavo, kad Europos Sąjungos lyderiai neslėpė nusivylimo, kai per 19 valandų nepavyko sutarti, kas užims svarbiausius Bendrijos postus.

Tačiau tuo pat metu Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės (Gebelsčiauskaitės) transliuotojas uždegė vilties žvakę prezidentei Daliai Grybauskaitei ir visai lietuvių tautai, kai atskleidė, kad ši nesusitarimo nesėkmė gali virsti labai didele sėkme mūsų šalies vadovei.

„Kol dėl postų kovoja didžiosios partijų šeimos, jokiai partijai nepriklausančios Dalios Grybauskaitės pavardė nedalyvauja kovoje. Tačiau viskas gali pasikeisti partijoms nesutariant“, - vilties žvakę liepos 1 d. uždegė LRTDELFI.

Tačiau jau liepos 2 d. paaiškėjo, kad D. Grybauskaitė nieko nepeš, nes viską toms partijoms pavyko susitarti: naująja Europos Komisijos pirmininke ES lyderiai išrinko Vokietijos gynybos ministrę Ursulą von der Leyen, Europos Vadovų Tarybos pirmininku Belgijos premjerą Charlesą Michelį, ES užsienio politikos vadovu Ispanijos užsienio reikalų ministrą Josepą Borrellį, Europos Centriniam Bankui vadove Christina Lagarde.

Tačiau Lietuvos propagandos meistrai nebūtų meistrais, jei taip vadinamiems LT runkeliams neatskleistų D. Grybauskaitės reikšmingumo. Todėl liepos 2 d. LRTDELFI laidoje „Panorama“ apie ją paskelbė visiškai priešingą informaciją, negu kad skelbė dieną prieš.

„Postų dėlionėse ne kartą buvo minėta ir Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės pavardė – pradžioje kaip Europos Vadovų Tarybos pirmininkės, o įstrigus deryboms ir kaip Europos Komisijos vadovės. Tačiau šįkart kaip niekada didelę įtaką postų dalyboms turėjo partijos, o Grybauskaitė nepartinė“, - informavo Gebelsčiauskaitės vadovaujamas mokesčių mokėtojų pinigais išlaikomas transliuotojas.

Pasigėrėkime nuostabiu LRTDELFI smegenų pudrintojų darbu, tai tik nedidelė dalelė jų kasdienių pastangų skleidžiant propagandą tautinei biomasei.

P. S.

Ekspertai.eu primena, kad per oficialios Rusijos Federacijos valstybės paslapties (D. Grybauskaitės) valdymo dešimtmetį ir taip ne per didžiausias, čia švelniai tariant, Lietuvos autoritetas sumenko, mūsų šalis tapo mažai gerbiama, pagal įvairius svarbius statistinius parametrus daugeliu atveju besivelkanti Europos Sąjungos uodegoje provinciali vasalinė teritorija.

Tiesa, Lietuvos menininkai sukūrė apie D. Grybauskaitę propagandinį dokumentinį filmą „Valstybės paslaptis“, skirta vietiniams čiabūviams įtikinti, kokia įtakinga mūsų prezidentė pasaulyje.

Gaila, prie pavadinimo kūrėjai pamiršo prirašyti du svarbius žodžius – „Rusijos Federacijos“. „Rusijos Federacijos valstybės paslaptis“, taip turėtų vadintis šis kūrinys. Tada visos filme sufantazuotos pasakos ir svarbiausių valstybės įvykių nutylėjimai su tokiu pavadinimu įgautų visiškai kitą prasmę.

Bet apie filmą kitą kartą.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.