Prenumeruokite naujienlaiškį

Gatvėje gimdyti nereikės | Jūratė Kuzmickaitė ir Kazimieras Juraitis | 2021 02 08

2021 02 08

Gatvėje gimdyti nereikės | Jūratė Kuzmickaitė ir Kazimieras Juraitis | 2021 02 08
Laba diena, gerb. Jūrate.
kaip ir kalbėjome telefonu, persiunčiu Jums žiūrovo laišką:
Tadas

Sveiki , Kazimierai . Mano drauge ketina gimdyti ir kiek skambinaus i Kauno gimdymo namus jie teigia,kad covid testas yra privalomas. vieni sako kad tai ministro iskymas kiti kad tai ligonines taisykles kiti remiasi ministro isakymu bet konkreciai niekas nenurode kuris teises aktas. jei atsisakome darytis testo tai galim lauke gimdyti sako jie. zinoma gimdymas nusimato ne rytoj , bet noriu suzinoti ar jie gali nepriimti i gimdymo namus ar ligonine jei testo nepasidarysim. o gal yra koks teises aktas kuri jiems pateikus jie netures teises musu nepriimti vien del to kas nesitestuosim? aciu

Kadangi žiūrovo klausimai aktualūs visoms Lietuvos gimdyvėms, jų formulavime prisidėsime ir mes. Maloniai prašome atsakyti:
1. Ar yra kažkokios aplinkybės, dėl kurių gimdyvė negalėtų priimta į Jūsų gimdymo namus? Jeigu taip, tai kokios?
2. Ar testuojantis nuo Covid-19, gimdyvė gali pasirinkti testą? jeigu taip - tai kokius, jeigu ne - ta prašome nurodyti, kokie teisės aktai tą reglamentuoja.
3. Kas būtų, jeigu gimdyvė apskritai ATSISAKYTŲ TESTUOTIS?
Iš anksto dėkojame už atsakymą, pagarbiai
Kazimieras Juraitis
+370 659 86238
Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, kviečiame paremti: Patreon platformoje patreon.com/KazimierasJuraitis; Tiesiogiai pervedant per PayPal paypal.me/PressJazzTV; Bankiniu pavedimu - VŠĮ "Kaisakas", LT477300010078090515 Paskirtyje nurodant ''Auka''.

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.