Prenumeruokite naujienlaiškį

Gandai iš JAV | Suverenas iš Ilinojaus ir Kazimieras Juraitis | 2021 02 05

2021 02 05

Gandai iš JAV | Suverenas iš Ilinojaus ir Kazimieras Juraitis | 2021 02 05
Kazimierai,

Ore tvyro nauja data, ir nors tos datos nepasitvirtina, dėl viso pikto rašau eilinį laiškelį, juolab kad minėta data ateis jau rytoj, penktadienį. Kas rytoj turi arba gali įvykti - žiniasklaidos priemonių užgesinimas. Tačiau šį kartą planuojama, kad tai įvyks tik JAV.
Ore taip pat tvyro įtampa, patriotai laukia armijos veiksmų, ir ilgai tai tęstis negali, nes gali įvykti “sprogimas” kuomet patriotai ims iniciatyvą į savo rankas, ims patys spręsti susidariusią krizę. Tokiu atveju neapseitume be kraujo praliejimo, nes neveltui ginklų ir amunicijos prekyba JAV dar labiau išaugusi. Demokratai gi bando blokuoti patriotų ginklavimąsi naujais įstatyminiais apribojimais - mažina leidžiamų ginklų kalibrą, pažeidėjams grąsindami didelėmis baudomis ir kalėjimu. Kodėl gi delsia armija? Pamenate, sausio 19 dieną buvo paskelbta ataskaita dėl užsienio šalių kišimosi į JAV rinkimus. Tą ataskaitą gavo prezidentas Trump’as, kongreso nariai ir armija. Armija paprastai nepasitiki civilinių agentūrų, tokių kaip CŽV, FTB, NSA duomenimis, nes turi savo karinės žvalgybos padalinį. Taigi, armija vis dar tikrina ataskaitoje pateiktą informaciją atlikdami savo tyrimą. Jeigu informacija pasitvirtins, armija, kuri duoda priesaiką ne prezidentui, o Konstitucijai, privalo veikti taip, kad kaip galima skubiau neutralizuotų užsienio šalių pagalba įfiltruotus nelegalius aktorius ir apsaugotų Konstituciją ir Amerikos žmones.
Tikriausiai jau žinote apie karinį perversmą Birmoje. Ten įvyko tas pats scenarijus - armija, saugodama Konstituciją, jėga perėmė šalies valdymą ir paskelbė, kad per metus ištirs nuogąstavimus dėl rinkimų klastojimo Birmoje. Ten taip pat buvo naudojamos Dominion sistemos. JAV armija tą daro tyliai, kad neiššauktų vidinių neramumų, pilietinio karo. Birmoje gi viskas įvyko atvirai. Ar bus ir daugiau valstybių, kuriose armija perims šalies valdymą, parodys laikas, bet precedentas jau padarytas.................
................Jau minėjau, kad kongresas faktinai pripažino, jog Trump’as tebėra tikrasis prezidentas, antraip jo nušalinimo procedūra neturėtų prasmės. Konstitucijoje numatyta nušalinimo procedūra esti labai apribota, t.y. ji skirta tik nušalinti nuo pareigų. Ten labai konkrečiai spibrėžta, kad kongresas negali skirti bausmės, jie gali tik nušalinti nuo pareigų. Ką ir kaip jie bando nušalinti, jeigu Trump’as jau nėra prezidentas? Peršasi vienintelė išvada - Trump’as vis dar prezidentas. Jo namas Floridoje, kaip žinia, buvę, taip vadinami, žiemos Baltieji Rūmai. Baltieji Rūmai Vašingtone skendi tamsoje, o Biden’as “vaidina” prezidentą Castle Rock studijoje Kalifornijoje, priiminėdamas sprendimus, verčiančius gailėtis už jį balsavusius demokratų rinkėjus, kurie dar nėra kraštutinių liberastinių pažiūrų, arba kuriuos tiesiogiai paveikė Biden’o sprendimai dėl dešimteriopai išaugusios insulino kainos, prarasto darbo ar kylančių kainų ir neįvykdyto pažado dėl financinės naštos palengvinimo.
Aš, kaip žinia, rinkimuose nedalyvavau, nes suverenas nėra suverenas, jeigu pripažysta ir dalyvauja svetimoje sistemoje, su kuria nesutinka. Aš nepripažįstu korporacinės Amerikos ir negaliu sau leisti patapti jos dalimi dalyvaudamas jos rinkimuose. Aš ir gyventojų surašyme atsisakiau dalyvauti, kur valdžia skaičiuoja savo aveles, nes aš savęs nelaikau korporacinės Amerikos dalimi ar nuosavybe. Ši išlikimo kova man aktuali tik dėl to, kad Trump’as neša Respublikos atstatymo, aukso standarto ir bendruomeninės teisės sugrąžinimo idėją. Štai tokią Ameriką aš pripažinčiau, nes tokia Amerika pripažįsta žmonių suverenumą. Bet jeigu Trump’as nepateisins šių lūkesčių, tai nuo jo labai greitai nusisuks tie 80 milijonų, kurie už jį balsavo, ir dar galai žino kiek tokių kaip aš, kurie palaiko minėtas idėjas, nors už Trump’ą nebalsavo. Dabar dar per anksti nusisukti, Kazimierai, per anksti apie Trump’ą kalbėti būtuoju laiku. Nors jam ant kaktos nupieštas taikinys ir nuolat vyksta pasikėsinimai nužudyti, jis dar veikiausiai sugrįš kaip teisėtai išrinktas atkurtos Respublikos vadovas, o nužudymo atveju išliks laisvės ir suverenumo simboliu. Taigi, sulaukime šio filmo pabaigos.

Sėkmės!
Suverenas iš Ilinojaus
Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, kviečiame paremti: Patreon platformoje patreon.com/KazimierasJuraitis; Tiesiogiai pervedant per PayPal paypal.me/PressJazzTV; Bankiniu pavedimu - VŠĮ "Kaisakas", LT477300010078090515 Paskirtyje nurodant ''Auka''.

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.