Gali tekti pradėti kalbėti ir su didžiausia LT grėsme – Rusija • 2020 03 22 B

2020 03 23

Šalyje yra „force majeure“, tačiau Vyriausybė kaip įkalta stovi stručio pozoje ir toliau skandina Lietuvą

http://www.ekspertai.eu/salyje-yraforce-majeure-taciau-vyriausybe-kaip-ikalta-stovi-strucio-pozoje-ir-toliau-skandina-lietuva/

Reikia aiškiai suvokti, kad Lietuvoje yra force majeure (nenugalima jėga) situacija. Lietuva negali vykdyti tarptautinių įsipareigojimų.

Pavyzdžiui lėšas, skirtas krašto apsaugai, galima panaudoti visuomenės poreikiams. Krašto apsauga reikalinga kraštui. Nes jeigu nėra krašto, nėra ką saugoti.

Žinoma, turint tokią bevaldystę, kokią realiai matome Lietuvoje ekstremalioje situacijoje Lietuvoje, jokių garantijų, kad ir tokie pinigai tos pačios valdžios nebūtų prašvilpti ir neatitektų visuomenės poreikiams...

Mūsų formali valdžia savo neveiksnumu kėsinasi į valstybės suvereniteto likučius. Žmonės turi susivokti ir atlikti konstitucinę priedermę – ginti valstybę, reikalaujant iš valdžios neatidėliotinų veiksmų.

Reikia telktis ir priversti valdžią atlikinėti būtinus mūsų tėvynei išlikti sprendimus. Tuo pačiu kurti alternatyvią struktūrą, kuri ruoštų įstatymų projektus, jeigu valdžia tam yra neįgali.

Taip pat nereikia pamiršti – gali taip atsitikti, kad kaip jau dabar pagalbą esame pasiruošę priimti iš grėsmės nacionaliniams saugumui Kinijos, taip gali tekti pradėti kalbėti ir su kita LT grėsme – Rusija.

Jūsų dėmesiui tęsinys kovo 22 d. laidos „Globali Lietuva“ apie tai, kad globalios krizės akivaizdoje tautinė valdžia ne tik nedrįsta veikti, bet net kalbėti.

Savo komentarus, labai konstruktyvius siūlymus pateikė ir raginimus išsakė Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila, kuris kalbėjosi su Audriumi Naku ir ne centro ekspertu.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma - https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal - paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv - meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.