Prenumeruokite naujienlaiškį

Gabrielių Landsbergį padavė į teismą | Vladislav Šaruckij ir Kazimieras Juraitis | 2021 02 05

2021 02 05

Gabrielių Landsbergį padavė į teismą | Vladislav Šaruckij ir Kazimieras Juraitis | 2021 02 05
Baltarusijos finansuojamos „Belorus“ sanatorijos Druskininkuose naikinimas, vienas išraiškingesnių naujosios (nemeluojančios) Lietuvos vyriausybės darbų.

Tačiau puikiai veikusios sanatorijos darbuotojai demonstruoja pilietiškumą, gindami tiek savo teises, tiek visos šalies garbę.

Likimo valioje likę apie 400 „Belorus“ sanatorijos darbuotojų nusprendė savo teisę į pasirinktą darbą ginti teisme, kur tarp atsakovų kvies ir Lietuvos diplomatijos vadovą Gabrielių Landsbergį

Žmonių partijos lyderis G. Landsbergis buvo pirmasis, kuris reikalavo, kad Europos Sąjunga kuo skubiau įvestų sankcijas Baltarusijai, darbavosi ir ties nacionalinių sankcijų projektu kaimyninei valstybei.

„Belorus“ sanatorijos darbuotojai ne tik neteko darbo, tačiau jiems buvo net areštuotis sąskaitos banke ir t.t. Visa tai padaryta todėl, kad kentėtų tariamo Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos režimas, kuris ir finansavo sanatorijos veiklą.

G. Lansbergis viešojoje erdvėje teige: „Taip atsitinka, kad Lukašenkos artimiausi parankiniai, žmonės priimantys sprendimus ir dėl jų veiksmų prieš opoziciją, vis dar turi turto kaip įmonės ar juridiniai asmenys, ir juose kartais dirba Lietuvos piliečiai. Deja, nešdami pelną ir pinigus tiems patiems nusikaltėliams“.

Ieškiniu prieš G. Landsbergį sanatorijos „Belorus“ darbuotojai siekia, kad ministras viešai atsiprašytų darbuotojų ir viešai paneigtų savo pasisakymus

Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, kviečiame paremti: Patreon platformoje patreon.com/KazimierasJuraitis; Tiesiogiai pervedant per PayPal paypal.me/PressJazzTV; Bankiniu pavedimu - VŠĮ "Kaisakas", LT477300010078090515 Paskirtyje nurodant ''Auka''.

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.