Finansų ministerijoje nežmoniški krūviai • 2020 03 25

2020 03 25

Finansų ministerijoje krūviai yra nežmoniški, labai dideli, darbuotojai sėdi viršvalandžius

http://www.ekspertai.eu/finansu-ministerijoje-kruviai-yra-nezmoniskilabai-didelidarbuotojai-sedi-virsvalandzius101116/

Kovo 23 d. valstybinio transliuotojo laidoje „LRT forumas“ dalyvavęs Finansų ministras Vilius Šapoka informavo, kad ryšium su prasidėjusia ekonomine krize „kai kurie sektoriai yra ypatingai paliesti“ (visą įspūdingą laidą galima žiūrėti ČIA).

Pasak ministro, vienas tokių sektorių yra komercinė žiniasklaida.

„Tie patys viešbučiai, vėlgi, ieškoma atskiro sprendimo, taip pat žiniasklaida, kur kritiškai svarbu“, – laidoje pasakojo V. Šapoka.

Kaip žinoma, tiems sektoriams Vyriausybė ruošiasi visų Lietuvos gyventojų sąskaita skolintis ir skirti pinigų.

Kiek anksčiau jau buvo skelbta, kad dėl koronaviruso kreipėsi į valdžią kreipėsi patys minėtos žiniasklaidos atstovai – jie pranešė, kad atėjus krizei visų mokesčių mokėtojų sąskaita nori lengvatų ir pinigų (apie tai publikacijoje „Bukos kasdienės propagandos ir melo skleidėjai dėl koronaviruso kreipėsi į valdžią – nori lengvatų ir pinigų“).

Kadangi Finansų ministras pats prakalbo apie tai, kad ketina skirti pinigus minėtai sričiai, eskpertai.eu kovo 24 d. kreipėsi į V. Šapoką prašydami atsakyti į konkrečius klausimus ir pateikti reikalingą informaciją (apie tai skelbėme publikacijoje „Ateinant ekonominiam krachui Finansų ministras ketina papildomai paremti dezinformacijos ir melo skleidėjus“).

Kovo 25 d. ministerija atsiuntė atsakymą.

„Į klausimus jums geriausiai atsakytų Kultūros ministerija, todėl rekomenduojame kreiptis į juos“, – trumpai laiške parašė Finansų ministerijos Komunikacijos skyriaus Vyriausioji specialistė Gintarė Bazavičiūtė.

Šia proga „Aktualus skambutis“ – pokalbis su G. Bazevičiūte.

Dėl aukščiau minėto ministerijos atsakymo išklausius pastabų, Vyriausioji specialistė patikino, kad visus reikalingus atsakymus ministerija pasistengs parengti pati.

„Bandysim tada toliau kapstytis, ieškoti turinio, tiesiog krūviai dabar yra nežmoniški“, – situaciją nupasakojo G. Bazevičiūtė.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma – https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal – paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv – meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.