E. Kūrio driblingas nepraėjo be dėmesio • 2020 02 23

2020 02 23

EŽTT teisėjas E. Kūris prisipažino, kad yra šališkas Lietuvos piliečių bylose prieš valstybę

http://www.ekspertai.eu/eztt-teisejas-ekuris-prisipazinokad-yra-saliskas-lietuvos-pilieciu-bylose-pries-valstybe/

Vasario 19 d. VU Teisės fakultete įvyko diskusija apie bylas prieš Lietuvą – „Bylos prieš Lietuvą Europos Žmogaus Teisių Teisme“.

Pranešimus skaitė Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) teisėjas prof. Egidijus Kūris, advokatas prof. Vytautas Mizaras bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovė EŽTT dr. Karolina Bubnytė-Širmenė.

Deja, žadėtos diskusijos praktiškai nebuvo, iš esmės tai buvo monologai. Apie tai skelbėme publikacijoje „Egidijus Kūris: nelabai įsivaizduoju, koks mechanizmas būtų priversti“.

Tačiau net ir tokios formos renginyje, E. Kūris suspėjo išsakyti netikėtų įžvalgų ir net tokių teiginių, kurie jam jau suteikė galimybę apie tai pakalbėti ir teisme. Tik jau ne teisėjo, o atsakovo pozicijoje, įrodynėjant savo tiesas.

Jūsų dėmesiui vasario 23 d. „Aktualus skambutis“, kuriame savo pastebėjimus apie renginį „Bylos prieš Lietuvą Europos Žmogaus Teisių Teisme“ išsakė advokatas, prof. Stranislovas Tomas. Laidos vedėjas Audrius Nakas šį kartą tik nuotraukos pavidale, nes serga ir guli lovoj po antklode.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.