Prenumeruokite naujienlaiškį

Durnių laivas vis dar plaukia 2020 08 08 Kazimieras Juraitis

2020 08 06

Durnių laivas vis dar plaukia 2020 08 08 Kazimieras Juraitis
Norėčiau pasidalinti savo patirtimi apie visą betvarkę. Viskas prasidėjo prieš savaite, kai pasijutau prastai ir norėjau užsirašyti pas šeimos gydytoją dėl širdies permušimų ir spaudimo problemų.
Mane užregistravo tik po savaitės pas šeimos gydytoją, artėjant tai apsilankimo datai pasigavau slogą , tada nusprendžiau paskambinti ir pasiteirauti ar viskas gerai galiu ir su sloga ateiti. Man buvo pasakyta kosinčių ir sloguojančių daktarai nepriima be Covid-19 neigiamo testo rezultato.( priima tik sveikus : ) ) Na ką, teko užsiregistruoti tam testui, žinoma yra eilės ir gavau tik po keturių dienų jį padaryti.
Buvau supažindintas su visomis karantinavimosi sąlygomis ir turiu jų laikytis , nes kitaip man gręsia administracinė nuobauda arba baudžiamoji atsakomybė.( Saviizoliacijos taisyklės galioja iki kol negausiu neigiamo testo atsakymo , bet jei apsigalvojai nusprendei nesidaryti testo , tai kaip ir nebereikia izoliuotis, tada jau kaip ir tikrai nesergi covid-19). Na nusprendžiau pabūti namie ir skambindamas į 1808 Koronos linija man buvo pasakyta,kad kol busiu saviizoliacijoje pasiimčiau nedarbingumo pažymėjimą , kaip ir viskas atrodo gerai.
Paskambinau į polikliniką užsiregistravau , kad man paskambintų gydytojas dėl nedarbingumo pažymėjimo ,nes neišėjau į darbą. Per parą niekas nepaskambino, tai nutariau kitą dieną pats paskambinti ir paklausti kaip čia yra , bet poliklinikos darbuotoja patikino, kad rytoj jau tikrai paskambins ir galės išrašyti nedarbingumo pažymėjimą atbuline data.Kitą dieną man paskambino gydytojas ir pasakė nedarbingumo pažymėjimo negali išrašyti ,kol neturiu teigiamo Covid-19 rezultato. Jei bus neigiamas, kalbos apie nedarbingumo pažymėjimą nėra. Aš gydytojui sakau, kad turite išrašyti nedarbingumą ,taip sakė karštosios koronos linijos registratorė. Gydytoja aiškiai pasakė , kad netikėti ką jie kalba, nes jie nežino kaip viskas yra .
Tai taip gaunasi ,kad aš neišeinu į darba viso 8 dienas savo noru ( pravaikštos ). Mane pilnai gali atleisti iš darbo � �
_________________

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.