Delfi.lt vyr. redaktorei R. Lukaitytei-Vnarauskienei talkina Vyriausybė • 2020 07 01

2020 07 02

„Delfi.lt“ redaktorei šmeižto byloje talkina valstybė – už mokesčių mokėtojų pinigus http://www.ekspertai.eu/-delfi-ltredaktorei-smeizto-byloje-talkina-valstybe-uz-mokesciu-moketoju-pinigus/

Liepos 1 d. laidoje „Aktualus skambutis“ prisimintos kelios bylos, kurias advokatas profesorius Stanislovas Tomas Pranzūzijoje yra iškėlęs savo etatiniams šmeižikams – Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) teisėjui Egidijui Kūriui ir delfi.lt vyr. redaktorei Rasai Lukaitytei-Vnarauskienei.

Laidos pabaigoje priminta ir tai, kad liepos 2 d. išsenka terminas, kada Lietuvos vyriausybė privalo pateikti reikalaujamą informaciją Jungtinėms Tautoms dėl pradingusios Deimantės Kedytės, kuri valstybės vardu 2012 m. gegužės 17 d. ankstų rytą iš jos senelių namų buvo pagrobta.

Tačiau šį kartą įdomiausia žinia yra tai, kad komercinio leidinio delfi.lt vyr. redaktorei R. Lukaitytei-Vnarauskienei talkina Vyriausybė, su Lietuvos diplomatijos vadovu Linu Linkevičiumi priešakyje, skirusiu šiam reikalui valstybės resursus.

Visa tai atskleidžia netyčia ne tuo adresu išsiųstas laiškas. Apie tai kalbasi S. Tomas ir Audrius Nakas.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma – https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal – paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv – meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.