Delfi.lt ištrynė vieną savo eilinio melo dozę • 2020 05 16

2020 05 16

„Delfi.lt“ pašalino savo melagingą publikaciją apie Deimantę Kedytę. http://www.ekspertai.eu/-delfi-ltpasalino-savo-melaginga-publikacija-apie-deimante-kedyte101593/

Melo, dezinformacijos ir propagandos lyderis Lietuvoje, nepriklausomas Žmonių (Landsbergių-Šimonytės) partijos portalas delfi.lt panaikino savo balandžio 22 d. publikaciją „Atgaivino seną istoriją: meluoja apie Jungtinių Tautų ieškomą Stankūnaitės dukrą“.

Šiuo metu ieškant straipsnio galima rasti tik skaičius 404.

Advokatas prof. Stanislovas Tomas dėl delfi.lt skleidžiamo melo ir šmeižto yra kreipęsis į teismą, antstoliai delfi.lt vyriausiajai redaktorei Rasai Lukaitytei-Vnarauskienei jau yra įteikę šaukimą atvykti į teismo posėdį.

Spėjama, kad būtent tokia įvykiu eiga privertė nepriklausomą Landsbergių leidinį pašalinti eilinę savo paskleisto melo dozę.

Dėl dokumentų klastojimo ir dezinformacijos skleidimo, susijusio su Deimante Kedyte, ekspertai.eu yra kreipęsi į Generalinį prokurorą. Apie tai plačiau publikacijoje „Dėl dokumentų klastojimo ir dezinformacijos skleidimo, susijusio su D. Kedyte, kreiptąsi į Generalinį prokurorą“.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma - https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal - paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv - meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.