Dėl kankinimų V. Adamkaus kalėjime įrodymų nėra • 2020 01 13

2020 06 03

K. Bubnytė-Širmenė atskleidė, kad Lietuva neturi jokių įrodymų, kad V. Adamkaus kalėjime buvo laikomi ir kankinami žmonės http://www.ekspertai.eu/kbubnyte-sirmene-atskleidekad-lietuva-neturi-jokiu-irodymukad-vadamkaus-kalejime-buvo-laikomi-ir-kankinami-zmones101744/

Lietuvos Vyriausybės atstovas Europos Žmogaus Teisių Teisme (EŽTT) Karolina Bubnytė-Širmenė birželio 3 d. Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto posėdyje pristatė metinę atskaitą apie savo nuveiktus darbus.

Atsakydama į Seimo narių klausimus apie slaptąjį prezidento Valdo Adamkaus kalėjimą, kuriame už nelegalų milijoninį atlygį doleriais neteisėtai buvo laikomi ir kankinami žmonės, moteris atskleidė, kad Lietuva iki šiol neturi jokių įrodymų, kad šiame kalėjime buvo laikomi ir kankinami žmonės.

Todėl tapo ir vėl neaišku, kodėl šis EŽTT sprendimas Lietuvai mūsų šalies Vyriausybės yra pripažįstamas ir gerbiamas, kodėl visi mokesčių mokėtojai turi mokėti šimtatūkstantinę sumą pinigų V. Adamkaus kalėjime kankintam arabui ir jo advokatams, jei šio arabo Lietuvoje, pasak K. Bubnytės-Širmenės, nebuvo ir jis nebuvo kankinamas.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma – https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal – paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv – meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.