Dėl D. Kedytės paieškos ir V. Adamkaus kalėjimo • 2020 04 17

2020 04 17

„Aktualus skambutis“: dėl tarptautinės D. Kedytės paieškos ir dėl slaptojo prezidento V. Adamkaus kalėjimo http://www.ekspertai.eu/-aktualus-skambutis-del-tarptautines-dkedytes-paieskos-ir-del-slaptojo-prezidento-vadamkaus-kalejimo101362/

Ekspertai.eu balandžio 16 d. pranešė, kad Jungtinės Tautos paskelbė tarptautinę paiešką Lietuvos valstybės vardu pradangintos Deimantės Kedytės paiešką. Apie tai informavo advokatas profesorius Stanislovas Tomas.

Jūsų dėmesiui balandžio 17 d. „Aktualus skambutis“ pokalbis su Lietuvos vyriausybės atstove Europos Žmogaus Teisių Teisme (EŽTT) Karolina Bubnyte-Širmene. Moters buvo norėta paklausti vieno vienintelio klausimo – atsakymas atskrido greičiau, negu nuskambėjo pats klausimas.

Kitas pokalbis su Teisingumo ministro patarėju Audriumi Kutrvičiumi, kurio buvo klausta ar jau yra išverstas į valstybinę lietuvių kalbą EŽTT sprendimas Lietuvai dėl slaptojo prezidento Valdo Adamkaus kalėjimo, bei taip pat teirautasi dėl Jungtinių Tautų sprendimo susijusio su D. Kedytės tarptautine paieška.

Trečias mini pokalbis – vėl su Vyriausybės atstove EŽTT K. Bubnyte-Širmene.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma – https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal – paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv – meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.