Prenumeruokite naujienlaiškį

Dalyvaukit ne kaip avys | Kazimieras Juraitis | 2021 03 15

2021 03 15

Vertinkime savo tautiečius, vertinkime savo valstybę, vertinkime nepriklausomybę, susimąstykime apie ją, vertinkime prigimtines savo teises, vertinkime savo istoriją, vertinkime vieni kitus.
Dėl nepriklausomybės reikia kovoti visą laiką, nes vis atsiranda vienų ar kitų jėgų, kurios jos gviešiasi.
Viskas prasideda nuo minties, nuo vizijos, nuo mažo dalyko, supratę, pajautę ir kiti tuo užsikrečia ir paklausę drąsos, o ne baimės pradeda tai skleisti plačiai, mūsų tautai.
Dėkoju Sąjudžio iniciatoriams, kurie nuoširdžiai siekė Lietuvos nepriklausomybės, ypač manau išskirtinis ačiū Romualdui Ozolui, Justinui Marcinkevičiui ir kitiems, kurie nuošidžiai siekė nepriklausomybės, o ne asmeninės naudos. Išsivadavom nuo komunizmo ideologijos, nuo okupantės Rusijos, atminkim, kad yra labai žalingų ideologijų ir kitų jėgų, kurios nori sunaikinti mūsų tautą, jų buvo, yra ir bus, nepraraskime budrumo, nebūkime naivūs, stebėkime aplinką.
Atsiprašau Vilniaus renginio dalyvių už nesklandumus už ilgas laukimo minutes, stengėmės iš visų jėgų.
Labiausiai džiaugiuosi dėl kituose miestuose vykusių patriotiškų važiuotinių, visuose miestuose buvo viršyti visi lūkesčiai.
Taip pat džiugina, ir tautos priešai ir sistemos darbas, stengimąsis trūkdyti renginius, skleidžiant dezinformaciją, gąsdinant, siunčiant savus agentus ir stengianstis nepatyrusius organizatorius, koordinatorius suklaidinti, taip pat buvo kuriamos paskyros ir komentarais buvo klaidinami žmonės ir t.t. Tai labai džiugina, nes tai įrodo, kad sistema jau bijo, bando trūgdyti, susidoroti, suklaidinti, jie bijo atgimstančios vieningos stiprios tautos. (atminkit sisteminių yra prilindę į vidų).
Dėkoju komandai ir miestų vadovams, koordinatoriams ir kitaip prisidėjusiems prie renginio.
Vilniuje: Gabrieliui Sevrukui, Antanui Ulickui, Gediminui, Dovydui, Algiui, Daliai, Šarūnui, Aistei.
Kaune: Skirmantei Masionytei, Aušrai Ramančionytei.
Klaipėdoje: Kęstui Dvarionui, Edmundui, Viktorui
Šiauliuose: Andriui, Egidijui.
Plugėj: Loretai Navickaitei, Kazimierui Žemaičiui Kerpauskui.
Kretingoj: Eglei Lūžienei, Laurai Šlepavičienei.
Marijampolėje: Ligitai.
Biržuose: Reginai Cibienei, Vytautui Juškai.
Druskininkuose: Norvydui Antanui.
Visagine: Justina Jakaitė.
Visi kiti kas skelbiasi organizatoriais šiuose miestuose yra apsišaukėliai.
Dėkoju ir kituose miestuose, kas savo iniciatyva ėmėtės ir suorganizavot važiuotines.
Išsirtinai dėkoju: Kunigui Algirdui Toliatui, Broliui Pauliui Vaineikiui ir kitiems kunigams. (Pranešu visada piestu stosiu už žmones, su kuriais nepagrįstai bandoma susidoroti!)
Taip pat labai didelis ačiū ir Vilniaus policijai, vadovams ir tą dieną budėjusiems.
Dėkoju ir kitaip prisidėjusiems: Respublika.lt, Petrui, Jolantai, Gintarui, Agnei, Juknai, dėkoju ir Vilniaus renginio dalyviams, kas padėjot finansiškai.
Labiausia laukiu žmonių, kurie pasiryžę išeiti iš ramybės būsenos, kurie nori pakovoti už save, už savo tautą.

Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, kviečiame paremti: Patreon platformoje patreon.com/KazimierasJuraitis; Tiesiogiai pervedant per PayPal paypal.me/PressJazzTV; Bankiniu pavedimu - VŠĮ "Kaisakas", LT477300010078090515 Paskirtyje nurodant ''Auka''.

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.