„Centro partija – Gerovės Lietuva“ sp. konf. • 2019 10 29

2019 10 29

http://www.ekspertai.eu/dar-viena-partija-sieks-geroves-valstybes/

„Lietuvos centro partija“ nuo šiol vadinsis „Centro partija – Gerovės Lietuva“. Šia proga partijos lyderiai spalio 29 d. surengė spaudos konferenciją Seime, kurioje plačiau pristatė savo veiklos gaires.

„Tai susiję su prezidento G. Nausėdos darbais“, - atskleidė partijos pirmininkas Naglis Puteikis.

2020 m. Seimo rinkimų partijos viršuje be N. Puteikio bus Povilas Gylys, Rūta Janutienė ir Kristupas Krivickas.

Prelegentai teigė, kad kviečia į bendrą komandą jungtis visus viešojo intereso gynėjus, o taip pat norėtų savo gretose matyti ir šiuo metu kitos naujos partijos kūrime dalyvaujantį filosofą Arvydą Juozaitį.

K. Krivickas informavo, kad partija besitikinti ir nebylaus prezidento G. Nausėdos palaikymo.

„Sąjungininkų parama ir palaikymas, tai absoliuti dauguma Lietuvos žmonių gerovės Lietuvą palaiko, matome, kad ir prezidento palaikymas auga. Tikimės turėti nebylų, bet ir prezidento palaikymą“, - kalbėjo K. Krivickas.

K. Krivickas pristatė ir tris esmines partijos nuostatas.

„Trys pagrindinės nuostatos: socialinės atskirties problematika ir jos mažinimas, didesni mokesčiai turtingiesiems, o didesnės algos ir mažesni mokesčiai neturtingiesiems, viešasis interesas ir jos gynimas. Ir trečia – kova su korupcija ir nepotizmu“, - nurodė politikas.

P. Gylys taip pat pasakė, kad sieks palaikyti G. Nausėdos idėjas.

„Ar galima pavadinti šalį, kurioje yra didžiulis skurdas, nelygybė, baimė, kur nyksta pilietiškumas akyse. Ar galima tokią šalį vadinti gerovės valstybe? Negalima, vadinasi reikia tokios jėgos, kuri imtųsi šios misijos. Ir palaikyti su džiaugsmu prezidentą“, - teigė P. Gylys.

Spaudos konferencijoje kalbėdama apie skriaudžiamus pagyvenusius žmones, R. Janutienė teigė, kad iš Lietuvos pinigus išvežinėja turčiai, o emigruoja pirmiausia proletariatas.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.