Prenumeruokite naujienlaiškį

CELOFANAS ir Policija || 2020 08 11

2020 08 11

Civilinės saugos įstatymo 31 straipsnio 3 dalyje nurodyta, kad žala, atsiradusi gyventojams, ūkio subjektams ar kitoms įstaigoms dėl teisėto operacijų vadovo nurodymo ekstremaliosios situacijos metu, yra atlyginama Vyriausybės nustatyta tvarka. Tokia tvarka, t. y. „Valstybės paramos už žalą, patirtą dėl ekstremaliosios situacijos, teikimo tvarkos aprašas“ (toliau – Aprašas), yra patvirtinta LR Vyriausybės 2010 m. liepos 21 d. nutarimu Nr. 1107.

Aprašo nustatyta tvarka asmeniui yra atlyginama žala, kuri suprantama kaip gyventojo, ūkio subjekto ir kitos įstaigos turto netekimas arba sužalojimas, o taip pat turėtos išlaidos (tiesioginiai nuostoliai) ekstremaliųjų situacijų metu.

Vadinasi turi būti atlyginamos kiekvieno asmens – tiek gyventojo, tiek juridinio asmens – ekstremaliosios situacijos metu patirtos išlaidos, kurias asmuo patyrė vykdydamas operacijų vadovo nurodymą ar ekstremalių situacijų komisijos sprendimą.

Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, kviečiame paremti: Patreon platfomoje patreon.com/KazimierasJuraitis; Tiesiogiai pervedant per PayPal paypal.me/PressJazzTV; Bankiniu pavedimu - VŠĮ "Kaisakas", LT477300010078090515 Paskirtyje nurodant ''Auka''

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.