Bus sulaužytas stuburas senai politinei sistemai • 2019 11 26

2019 11 29

http://www.ekspertai.eu/lietuvoje-gali-buti-sulauzytas-stuburas-senai-politinei-sistemaibutent-to-sieks-geros-praeities-ir-patirties-politikai/

Seimo narys, partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderis Remigijus Žemaitaitis, „Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai)“ vadovas Artūras Zuokas ir visuomenininkas, buvęs Seimo pirmininkas ir laikinai prezidento pareigas ėjęs Artūras Paulauskas paskelbė, kad kuria naują partiją – centro liberalų.

Apie tai jie informavo lapkričio 26 d. spaudos konferencijoje Seime. Su šia nauja politine jėga bus dalyvaujama ateinančiuose, 2020 m. vyksiančiuose Seimo rinkimuose.

Pasak A. Paulausko, „ne laikas keičia žmones, bet žmonės keičia laiką“.

„Reikia keisti politinę sistemą. Reikalingos naujos politinės struktūros, nauji judėjimai. Atėjo laikas jungtis, nes jungimosi procesas, iš esmės yra jėgos demonstravimo procesas“, - teigė A. Paulauskas.

Dėl to ir kuriama nauja ir stipri politinė jėga.

Buvusio Vilniaus mero A. Zuoko teigimu, „visi (R. Žemaitaitis, A. Zuokas, R. Paulauskas – ekspertai.eu past.) turi gerą praeitį ir patirtį“.

Todėl tokia gera praeitis ir patirtis jei rinkimus laimėtų centro liberalai, Lietuvos piliečiams duotų didelę naudą.

Dėl būsimos partijos pavadinimo bus apsispręsta artimiausiais mėnesiais.

A. Zuokas atskleidė, kad būsima centro liberalų partija kvies prisijungti ir esamas libearų partijas – Liberalų sąjudį ir Laisvės partiją. Prie naujos politinės jėgos taip pat bus kviečiami prisijunti visi kiti politiniai dariniai bei visuomeniniai judėjimai.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.