Biochemikas atmetė R. Miliūtės versiją viruso vyrams žudyti • 2020 04 09

2020 04 11

R. MIliūtės pateiktą versiją apie koronaviruso misiją žudyti vyrus, paneigė biochemikas D. Matulis http://www.ekspertai.eu/rmiliutes-pateikta-versija-apie-koronaviruso-misija-zudyti-vyruspaneige-biochemikas-dmatulis/

Prieštaringai vertinama, skandalinga nepriklausomos propagandinės žiniasklaidos veteranė Rita Miliūtė balandžio 9 d. Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujamo valstybinio transliuotojo laidoje „Dienos tema“ domėjosi, ar koronavirusas nėra sukurtas laboratorijoje.

Pasak moters, yra versija, kad šis virusas sukurtas karinėje laboratorijoje skirtas žudyti vyrus, bet dėl kažkokios nenušlifuotos metodikos šiuo metu veikia ir moteris. Iš kur šią nesąmonę ištraukė, propagandistė neatskleidė.

Tačiau ši R. Miliūtės išsakyta versija tėra paprasčiausias melas.

Laidoje kalbėjęs VU Biochemijos instituto laboratorijos vadovas prof. Daumantas Matulis paneigė tokią sąmokslo teorija apie žmonių sukurtą virusą skirtą žudyti vyrus.

Ekspertai.eu primena, kad iki šiol nieka nėra pateikę neginčyjamų įrodymų, kad koronavirusas yra sukurtas laboratorijoje, ar atsiradęs savaime gamtoje.

Įvairiausioje pasaualio žiniakslaidoje galima rasti viisškai skirtingų versijų, tačiau kol kas tai tik versijos.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma – https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal – paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv – meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.