Prisiminimai apie Baltarusijos atominę || Kazimieras Juraitis ir Audrius Nakas

2020 09 18

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka rugsėjo 17 d. vakare pareiškė, kad uždaro sienas su Lenkija, Ukraina ir Lietuva.

Jis taip pat kreipėsi į tų šalių gyventojus, tame tarpe Lietuvos, prašydamas sutramdyti Lietuvos politikus, kad šie nekurstytų karo.

Be abejo, tokiam kvietimui jis turi pagrindo, nes Lietuvos teritorijos administratoriai daro viską, kad toks karas įvyktų:

1. Pasak Hilari Klinton prisiminimų, Lietuvos valdžia dar 2014 metais mūsų teritorijoje organizavo stovyklas Baltarusijos moterims, kad šios apsimokytų nuversti teisėtą valdžią Baltarusijoje;

2. Analogiškai su Ukrainos Maidano scenarijumi, panašiai elgiasi ir Baltarusijos atžvilgiu: organizuoja opoziciją palaikančius mitingus, skelbia opozicijos lyderę „tikruoju prezidentu“ ir pan.;

3. Kursto Europos Sąjungos valstybes sankcijoms ir kitiems veiksmams, gadinantiems santykius su artimiausia kaimyne.

O savo Tautos atžvilgiu Lietuvos valdžia taip pat elgiasi kaip pikčiausias priešas. Dėl Baltarusijos tranzito nutraukimo per Klaipėdos uostą biudžetas prarastų ne vieną milijoną įplaukų ir nepaisant to, vasaliniai parazitai naikina Pajūrį, organizuodami dar didesnio uosto statybą!

2020 m. rugsėjo 18 d. laidoje „PressJazz studija LIVE“ laidos dalyviai Audrius Nakas ir Kazimieras Juraitis pasikalbėjo apie įvykius Baltarusijoje, pasidalino sav o įspūdžiais iš kelionės po Baltarusijos atominę elektrinę ir kėlė klausimą, kokiu teisiniu pagrindu šiandien A. Lukašenka Lietuvoje nebelaikomas teisėtu Baltarusijos prezidentu, o Baltarusijos prezidente tituluojama namų šeimininkė Svetlana Tichanovskaja?

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.