Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka rugsėjo 17 d. vakare pareiškė, kad uždaro sienas su Lenkija, Ukraina ir Lietuva.
Jis taip pat kreipėsi į tų šalių gyventojus, tame tarpe Lietuvos, prašydamas sutramdyti Lietuvos politikus, kad šie nekurstytų karo.
Be abejo, tokiam kvietimui jis turi pagrindo, nes Lietuvos teritorijos administratoriai daro viską, kad toks karas įvyktų:
1. Pasak Hilari Klinton prisiminimų, Lietuvos valdžia dar 2014 metais mūsų teritorijoje organizavo stovyklas Baltarusijos moterims, kad šios apsimokytų nuversti teisėtą valdžią Baltarusijoje;
2. Analogiškai su Ukrainos Maidano scenarijumi, panašiai elgiasi ir Baltarusijos atžvilgiu: organizuoja opoziciją palaikančius mitingus, skelbia opozicijos lyderę „tikruoju prezidentu“ ir pan.;
3. Kursto Europos Sąjungos valstybes sankcijoms ir kitiems veiksmams, gadinantiems santykius su artimiausia kaimyne.
O savo Tautos atžvilgiu Lietuvos valdžia taip pat elgiasi kaip pikčiausias priešas. Dėl Baltarusijos tranzito nutraukimo per Klaipėdos uostą biudžetas prarastų ne vieną milijoną įplaukų ir nepaisant to, vasaliniai parazitai naikina Pajūrį, organizuodami dar didesnio uosto statybą!
2020 m. rugsėjo 18 d. laidoje „PressJazz studija LIVE“ laidos dalyviai Audrius Nakas ir Kazimieras Juraitis pasikalbėjo apie įvykius Baltarusijoje, pasidalino sav o įspūdžiais iš kelionės po Baltarusijos atominę elektrinę ir kėlė klausimą, kokiu teisiniu pagrindu šiandien A. Lukašenka Lietuvoje nebelaikomas teisėtu Baltarusijos prezidentu, o Baltarusijos prezidente tituluojama namų šeimininkė Svetlana Tichanovskaja?
Norint komentuoti, reikia prisijungti prie tinklalapio. Prašome prisijungti tam kad komentuoti
http://www.gematrinator.com/calculator/index.php įveskite mitingo datą ir pamatysite kas per skaičiai rikuojasi. Praeito mitingo skaičiai 20210810 = 5555 – sustiprintas žmogaus ženklas. Būsimo 20210910 = 6666 – sustiprintas šetono ženklas. Nesibaiminkit dėl to, vandenio eroje jų simboliai žudo juos. Įvyks energijos perėmimas, jie liks išsekę visam laikui. Vanda mato gerai. Įki tos datos žmonės bus atvesti ant skardžio krašto ir toliau, arba kristi žemyn, arba visa jėga apsisukti ir žengti į juos. Anglai jau dainuoja mitinguose” mūsų 99% jų tik 1%”. Stiprybės visiems, kas turi sielą. Neturintiems bus vienintelis šansas įgyti ją einant su Tauta.
Laba diena. jusu nuomone koks dirbtinis muzikos instrumentas tinkamiausias manipuliuoti emocija ? (elektronikos nelieciant)