Bakas ragina bendradarbiauti su Landsbergių partija 2019 07 02

2019 07 03

http://www.ekspertai.eu/zalieji-valstieciai-ir-zmoniu-partija-jau-seniai-galejo-dirbti-kartuteigia-nsgk-pirmininkas-vbakas/

Vienas ryškaiusių Lietuvos kovotojų su korupcija ir Rusijos grėsmėmis, žaliasis valstietis, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas prabilo apie tai, kad nepavykus Seime pasirašyti koalicinės sutarties reikia pradėti bendradarbiavimą su Žmonių partija.

Pasak V. Bako šios dvi partijos galbūt galėjo kartu dirbti jau seniai, jis tai ragina pradėti daryti kuo greičiau.

„Atskirų žmonių, atskirų vadovų ambicijos, mano manymu, yra keli žmonės, kurie iki šiol gal per daug kategoriški. Galima kalbėti šiandien, apie ponią Agnę Širinskienę, nors formaliai nėra rinkta, kažkieno nėra, kalbu apie frakcijos lyderystę ir tą toną, kuris yra diktuojamas“, - valstybiniam LRTDELFI transliuotojui liepos 2 d. atskleidė V. Bakas.

V. Bakas ypač pagarsėjo, kai siūlė ir kuo greičiau įprezidentinti buvusį Aukščiausiojo Sovieto (vėliau pervadinto į Atkūriamąjį Seimą) pirmininką, Žmonių partijos patriarchą Vytautą Landsbergį, o gynybos reikmės skirti ne du, o du su pusę procento nuo BVP. Jis taip pat išsiskyrė ir tuo, kad Prezidento rinkimuose balsavo už Žmonių partijos kandidatę, teigdamas, kad tada valstybė nebus vairuojama nuo galinės sėdynės.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.