Bakas ir Kuolys vardan Lietuvos surėmė pečius

2020 07 25

https://www.ekspertai.eu/susitelke-bakas-ir-kuolys-siulo-revoliucine-ideja-2020-mseimo-rinkimuose-atnaujinti-lietuvos-politine-darbotvarke102171/

Buvęs žaliasis valstietis Vytautas Bakas ir politinė partija „Lietuvos sąrašas“, vadovaujama Dariaus Kuolio susitelkė ir yra pasiryžę 2020 m. Seimo rinkimuose pasiūlyti revoliucinę idėją – atnaujinti Lietuvos politinę darbotvarkę.

Šiam įvykiui pristatyti liepos 23 d. buvo surengta Seimo nario V. Bako spaudos konferencija „Ar būsimas Seimas pakeis politikos DNR?“.

Joje buvo pasiūlyta kurti tvarią gerovės visuomenę ir įgyt Lietuvai ilgalaikę ateities viziją.

Jei į Seimą patektų „Lietuvos sąrašas“ su V. Baku, naujajame Seime būtų sprendžiami žmonėms svarbūs klausimai.

Spaudos konferencijoje kalbėję prelegentai teigė, kad „negali būti pamirštų žmonių, negali būti pamirštų vietovių“, o taip pat atskleista, kad „lieka aktuali demokratijos stiprinimo programa“.

Priminta, kad nors ekonomika per pastaruosius metus sparčiai augo, tačiau socialinė padėtis, pragyvenimo lygis vystėsi ne teigiama linkme.

Spaudos konferencijos pabaigoje V. Bakas priminė D. Kuolio nuopelnus, kai buvo dedami valstybingumo pamatai Lietuvos kaip valstybės integracijai į Vakarų pasaulį.

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.