AUKSO KARVĖ • 2018 10 15

2018 10 15

http://www.ekspertai.eu/lietuvos-pagyvenusiu-zmoniu-asociacijos-projektasbusiu-veikliu-pilieciu96743/

Vidaus reikalų ministerija (VRM) skyrė finansavimą 34-iems nevyriausybinių organizacijų pateiktiems projektams, kuriais siekiama didinti visuomenės nepakantumą korupcijai ir skatinti dalyvavimą viešojo valdymo procesuose, informuoja ministerijos informacijos skleidėjai.

Iš viso šiems projektams iš Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto skirta beveik 10 milijonų litų (2,8 mln. eurų).

„Tikimės, kad ES parama nevyriausybinėms organizacijoms padės stiprinti pilietinę visuomenę ir ugdys piliečių aktyvumą“, - liepos pra=ioje i6platintame prane6ime visuomenei cituojamas Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.

Apie tai buvo skelbta publikacijoje „Žalieji valstiečiai didina nepakantumą korupcijai – piliečių aktyvumui skatinti skirta beveik 3 mln. eurų“.

PressJazz.TV laida „Aukso karvė“ pradeda domėtis, kaip nepakantumo korupcijai didinimas ir dalyvavimo viešojo valdymo procesuose skatinimas paveiks mūsų šalies gyventojus, kaip juos pasieks šios gerosios iniciatyvos, remiamos valstybės pinigais.

Jūsų dėmesiui Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos projektas „Būsiu veikliu piliečiu“ – pokalbis su projekto koordinatore ponia Julija.

Laidos vedėjai Audrius Nakas ir Gintaras Radvila.

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.