Prenumeruokite naujienlaiškį

Atviras piliečio laiškas Tomui Daukantui | Andrius Kaveckas ir Kazimieras Juraitis | 2021 02 10

2021 02 10

Atviras piliečio laiškas Tomui Daukantui | Andrius Kaveckas ir Kazimieras Juraitis | 2021 02 10
20201m. vasario 4 d. Tomas Daukantas, ŠMSM Teisės ir administravimo departamento direktorius, PANORAMOJE pranešė, kad tie darbuotojai, kurie nesivakcinuos ir nesitestuos, patirs tam tikrų suvaržymų. Toks pranešimas suneramino daugelį ne tik švietimo sistemos darbuotojų, bet ir piliečių, kuriems "ne vistiek", kas vyksta Lietuvoje. Andrius Kaveckas Tomui Daukantui parašė atvirą laišką:
ŠMSM Teisės ir administravimo departamento direktoriui Tomui Daukantui

Didžiai gerbiamas direktoriau, prieš kelias dienas pamatęs per TV laidą ,,Panorama“ Jūsų viešą informaciją apie pedagogų skiepijimą esu, kaip Lietuvos pilietis, kaip ES vienos iš šalių gyventojas itin susirūpinau tikrosiomis demokratinėmis bei Žmogiškųjų vertybių deklaravimo, jų vykdymo, galiausiai tų žmogiškųjų vertybių tausojimo Paradigmos visetu Lietuvoje.
Iš to seka tikslas žinoti eilę reiškinių susijusių su konkrečia įvardyta Jūsų informacija TV eterio laidoje ,,Panorama" kur konstatavot faktą, kad darbdaviai nušalins mokytojus nuo darbo kurie bus nepasiskiepiję ir nesitestavę?
Remiantis tuo, kas išdėstyta, idant turėti absoliutų ir pilną vaizdą, remiantis ir teise gauti atsakymą iš Valstybinių ir savivaldybių įstaigų per nustatytą terminą prašau:
1. Atsakyti ar Jūs, kaip Valstybės tarnautojas laikotės visų teisinio reglamentavimo dokumentų vykdymo viseto: Taip, Ne?
2. Atsakyti ar Jums žinomas teisinės viršenybės įstatymų viseto neginčijamas vykdymas: Taip, Ne?
3. Ar Jums žinomas konkretus teisinės prievolės dokumentas turintis aukščiausią teisinę galią kuris įpareigoja visus pedagogus priverstinai testuotis bei priverstinai skiepytis: Taip, Ne?
4. Ar Jūs vykdote teisinės viršenybės dokumentus netrypdamas, nepamindamas, neiškraipydamas jų esmės bei prasmės: Taip, Ne?
5. Ar Jūs vadovaujatės Lietuvos Respublikos Konstitucija: Taip, Ne?
6. Ar Jums žinomas Europos Sąjungos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos, 2021 m. sausio mėn. 27 d. dokumento Nr. 15212 rezoliucijos 2361, 7 punkte ir jo papunkčiai, kaip aukščiausią teisinę viršenybę turintis dokumentas kurio turinio privalo laikytis visos ES šalys bei jų padaliniai: Taip, Ne?
7. Ar galite nuodugniai išdėstyti konkrečių teisės aktų bei konkrečių teisinių prievolių viseto nuorodas į dokumentus turinčias viršenybę prieš 5 ir 6 punktuose įvardytus dokumentus: Taip, Ne?
8. Ar galit nurodyti konkrečią prievolės vykdymo datą kur dėl priverstinio skiepijimo ir priverstinio testavimo nesutikimo mokytojai bus pradėti nušalinti nuo pareigų: Taip, Ne?
9. Ar galit patvirtinti savo asmeniniu parašu, Jūsų ar kažkieno kito noru bus vykdomas pedagogų nušalinimas nuo pareigų kurie nesutinka skiepytis ir testuotis: Taip, Ne?
10. Ar galite atsiusti dokumentą su savo asmeniniu parašu, kad prisiimate pilna apimtimi, absoliučiai visą teisinę atsakomybę, t.y. teisinės atsakomybės visetą už sukeltas socialinės destrukcijos pasekmes mokytojams bei jų šeimoms peraugsiančioms į chaosą Lietuvoje: Taip, Ne.
11. Atsiuskite asmeniniu parašu patvirtintą dokumentą, kad absoliučia ir pilna teisine apimtimi, t.y. teisinės atsakomybės visetu, už ne savo valia paskiepytų mokytojų atsiradusius pašalinius poveikius sveikatai kilusius nuo skiepų komplikacijų būsit atsakingas Jūs konkrečiai, asmeniškai tik pats: Taip, Ne?
12. Pateikite dar kokius nors tik Jums žinomus ir galiojančius dokumentus arba jų nuorodas su tų dokumentų autoriais, t.y. jų pareigomis, vardais, pavardėmis datomis nuo kada ir kur tie dokumentai įgijo teisinės galios viršenybę, kaip nurungianti 5 ir 6 punktuose įvardytus dokumentus: Taip, Ne?
13. Ar pasitrauksite iš einamų pareigų savo norų paaiškėjus, kad Jūsų, viešai pasakytas į eterį TV laidoje ,,Panorama“ ir įvardytas faktas dėl mokytojų kurie nesitestuos ir nesiskiepys nušalinimas nuo pareigų yra teisiškai, kaip niekinis: Taip, Ne?
14. Ar galite įvardyti dar ką nors, kas šiame laiške neįvardyta, tačiau konkrečiai turi teisinę viršenybę dėl mokytojų nušalinimo nuo pareigų kurie nesutinka testuotis bei skiepytis: Taip, Ne?
15. Ar pripažįstat, kad iš neteisėtų veiksmų teisė negimsta: Taip, Ne?
16. Ar pripažįstat, kad visi absoliučiai, be jokios išimties LR tarnautojai yra pavaldūs LR Konstitucijai ir ES esančioms visoms oficialioms institucijoms turinčioms teisinių dokumentų leidimo galią kurių vykdymas ir yra privalomas jei nenumatyta ir/ar nenurodyta kitaip: Taip, Ne?

Lietuvos Respublikos Pilietis Andrius Kaveckas

Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, kviečiame paremti: Patreon platformoje patreon.com/KazimierasJuraitis; Tiesiogiai pervedant per PayPal paypal.me/PressJazzTV; Bankiniu pavedimu - VŠĮ "Kaisakas", LT477300010078090515 Paskirtyje nurodant ''Auka''.

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.