Prenumeruokite naujienlaiškį

Atkurkime savarankišką Lietuvą | Kazimieras Juraitis | 2021 08 23

2021 08 23

Kreipimasis į Lietuvos piliečius „Atkurkime savarankišką Lietuvą“

Vilnius, 2021 metų rugpjūčio 23-oji

(Darbai, kuriuos privalės atlikti nauja legitimi Lietuvos valdžia)

Valdžios teisėtumas kyla ne vien iš laisvų rinkimų, bet, pirmiausia, iš veikimo Konstitucijos ir galiojančių įstatymų ribose, bei rinkiminių pažadų vykdymo.

Lietuvos valdžia savo potvarkiais ir įstatymais pažeidžia Konstituciją ir provokuoja visuomenę, sulaužė rašytą ir nerašytą socialinę sutartį, todėl yra neteisėta.

Lietuvos Seimui ir Vyriausybei faktiškai anuliuojant atsakomybę rinkėjams ir panaikinant „prigimtines“ žmogaus teises, piliečiai turi konstitucinę teisę ir pareigą gintis ir ginti demokratinę

Lietuvos Respubliką.

Susidariusioje kritinėje situacijoje Lietuvos valdžia (Seimas bei Vyriausybė) privalo atsistatydinti arba turi būti pašalinta.

Nauja Lietuvos valdžia turi įgyvendinti šias esmines pertvarkas:

• TEISĖSAUGA Ypatingojo prokuroro institucijos įkūrimas (JAV, Slovėnijos ir Estijos pavyzdžiu) su visuotiniuose rinkimuose renkamu tarnybos vadovu, tiesiogiai atskaitingu visuomenei.

• VIEŠOJI ERDVĖ Nacionalinio transliuotojo grąžinimas visuomenės poreikiams. Biudžetinio finansavimo nutraukimas visoms be išimties propagandos gamykloms. Įstatymas apie Užsienio agentus (JAV pavyzdžiu).

• VIEŠIEJI FINANSAI Visuotinis auditas. Biudžeto išslaptinimas. Viešųjų pirkimų tarnybos pertvarka. Politinių partijų finansavimas tik iš nario mokesčio.

• STRATEGINIAI OBJEKTAI Strateginių įmonių optimizavimas (vanduo, dujos, elektra, miškai ir t.t.).

• UŽSIENIO POLITIKA Užsienio politika turi būti naudinga Lietuvos gyventojams, o ne kelti jiems grėsmę.

• KONSTITUCIJA Paskelbti referendumus dėl Konstitucijos pakeitimo (ES, NATO), o taip pat dėl Seimo rinkimų įstatymo.

• RINKIMŲ TVARKA VRK centrinis balsų skaičiavimo kompiuteris – tik valstybės (ne privačiose, kaip yra dabar) rankose. Pakeisti VRK narių skyrimo tvarką.

Nedelsiant įvykdžius aukščiau minimas pertvarkas, Lietuva turi galimybę tapti savarankiška ir gerbiama pasaulio valstybe. Kviečiame bendromis pastangomis įgyvendinti šiuos tikslus.

Pasirašo: Organizacijos ir pavieniai asmenys, išvardinti Lietuvos Respublikos Valstybės saugumo departamento grėsmių nacionaliniam saugumui ataskaitose bei Lietuvos gyventojų pasipriešinimo okupacijai centro vadas Eduardas Vaitkus

(Dokumentas išsiųstas LR Prezidentams (įskaitant V. Landsbergį), LR Seimui, LR Vyriausybei, LR Laisvės signatarams, LR Valstybės saugumo departamentui (VSD), Užsienio kompanijų Lietuvoje valdomai žiniasklaidai, Nacionaliniam transliuotojui LRT, „Respublikos leidinių grupei“ bei visų politinių partijų vadovams)

Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, kviečiame paremti: Patreon platformoje patreon.com/KazimierasJuraitis; Tiesiogiai pervedant per PayPal paypal.me/PressJazzTV; Bankiniu pavedimu - VŠĮ "Kaisakas", LT477300010078090515 Paskirtyje nurodant ''Auka''.

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.