Apie Stanislovo Tomo šmeižikus • 2019 03 08

2019 03 09

http://www.ekspertai.eu/apie-stanislovo-tomo-smeizikus/

Be jokios abejonės – advokatas, profesorius Stanislovas Tomas yra visiškas neformatas Lietuvos teisinėje padangėje. Ir tai yra labai gerai. Žmogus be skrupulų laužo nusistovėjusius standartus ir kelia teisinius reikalus į visiškai kitą – tarptautinį lygį. Jo laimėtos bylos kalba pačios už save.

Todėl visai nenuostabu, kad teisininkas mūsų šalyje sulaukė pakankamai sodrių purvo vonių, platinamų internete bei kai kurioje spausdintinėje žiniasklaidoje.

Kai kurie šmeižtai ir melai yra tiesiog juokingi, ir kartojami kiekvieną dieną nebetenka prasmės. Tačiau yra ir rimtų kaltinimų.

Todėl ekspertai.eu laida „Aktualus skambutis“ į kai kuriuos skleidžiamus melus ir šmeižtus sureaguos. Į viską reaguoti nėra jokios prasmės – srutų pylėjai turės galimybę savo argumentus išdėstyti teismuose. O skaitytojai ir žiūrovai tegul patys sprendžia, kaip viska yra iš tiesų ar kam yra naudingas liejamas melas.

Ekspertai.eu tik atkreipia dėmesį į vieną aktyvesnių viešojoje erdvėje (socialiniuose tinkluose, portaluose ir net laikraščiuose) veikiančių provokatorių (nors yra nuomonė, kad tai tiesiog kvailys) – tai rašytojas Juozas Ivanauskas.

Vyriškis, kažkada nesėkmingai bandęs prisišlieti prie Neringos Venckienės, pačiame pedofilijos ir žudymų istorijos apogėjuje, o dabar prisistatantis kaip didelis prezidento Rolando Pakso gynėjas.

Tačiau būtent šis žmogus labiausiai ir yra pakenkęs ir iki šiol kenkiantis savo veikla nušalintam prezidentui Rolandui Paksui. Likimo ironija – būtent R. Paksas, būdamas europarlamentaru, iki šiol moka šiam kenkėjui solidžią algą, kaip savo padėjėjui Europos Parlamente...

O šis video apie kitą istoriją, kuri turėtų aiškiau parodyti, kas ir kaip veikia. Kodėl veikia būtent taip – atsakymą, kaip jau minėta, paliekame skaitytojams ir žiūrovams.

www.pressjazz.tv
www.ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.