Apie pūdomą A. Paleckį ir dešimtmečiais marintą Sausio 13-osios bylą • 2020 02 14

2020 02 14

http://www.ekspertai.eu/-pressjazz-pokalbiaiapie-pudoma-algirda-palecki-ir-desimtmeciais-marinta-sausio-13-osios-byla/

Sausio 13-osios bylos tyrimas, kuris tęsėsi dešimtmečiais ir baigėsi šnipštu, kelia labai daug klausimų.

Taip pat ne mažiau klausimų kelia jau pusantrų metų be teismo kalėjime pūdomas Algirdas Paleckis, kuris, pasak Lietuvos teisėsauginingų, buvo sukūręs šnipų tinklą.

Tačiau nuo to laiko, kai apie šio šnipų tinklo egzistavimą buvo pranešta ir anonsuota, kad bus atskleista dar daugybė šokiruojančių to šnipų tinklo detalių, daugiau apie tai iš vis jokios informacijos nuo 2018 m. gruodžio mėnesio nebebuvo. Išskyrus tik nutekėjusią informaciją, kad A. Paleckį, kai jau byla pasieks tesimą, bus siekiama teisti uždarame teisme, kad Lietuvos visuomenė nieko negalėtų žinoti.

Apie visa tai ir daugiau vasario 14 d. „PressJazz pokalbiuose“ pasikalbėjo signataras Zigmas Vaišvila, Lietuvos visuomenės tarybos atstovas Stanislavas Ladinskis bei laidos vedėjas Audrius Nakas.

Akivaizdžiausias A. Paleckio sulaikymo motyvas – areštuotasis gali turėti surinkęs tokios informacijos, kuri kai kam Lietuvoje gali būti labai nepalanki. Žinoma, jei jis iš viso ką nors turi.

Taip pat Z. Vaišvila pateikė keletą labai įdomių detalių, kurios atspindi, kokiame „lygyje“ buvo tiriama Sausio 13-osios byla.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.