Apgailėtina valdžios bejėgystė • 2020 04 10

2020 04 10

Koronavirusas dar kartą atskleidė mūsų valstybės ir jos valdžios institucijų, kaip ir visos ES, butaforiškumą http://www.ekspertai.eu/koronavirusas-dar-karta-atskleide-musu-valstybes-ir-jos-valdzios-institucijukaip-ir-visos-esbutaforiskuma/

2020 m. balandžio 10 d. įvyko Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų Audriaus Butkevičiaus ir Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Kaip Lietuvoje suvokiama valdžios atsakomybė dėl neveikimo krizės salygomis“. Dalyvavo Lietuvos Visuomenės Tarybos Sveikatos apsaugos darbo grupės vadovė dr. Nendrė Černiauskienė.

„Mūsų valstybės ir jos valdžios institucijų, kaip ir visos Europos Sąjungos, butaforiškumas ir paradiškumas, akistatoje su COVID-19 pasitvirtino esantys ne rūpesčiu šios sąjungos valstybių piliečiais, o tik širma nekompetencijai ir nepasiruošimui tikriems išbandymams dangstyti, krizės suvaldymo imitacija. Tikromis grėsmėmis Lietuvos nacionaliniam saugumui atsiskleidė esanti pati Lietuvos valdžia su Lietuvos žvalgybos tarnybomis, kurios š.m. vasario mėnesį paskelbtame „Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinime“ nesugebėjo pastebėti net akivaizdžios COVID-19 grėsmės.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma - https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal - paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv - meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.