Analitinė diskusija „Kodėl rusai puola“

2020 03 01

Analitinė diskusija „Kodėl rusai puola?“ (gynybai būtina skirti ne mažiau 10% BVP)

http://www.ekspertai.eu/analitine-diskusijakodel-rusai-puolagynybai-butina-skirti-ne-maziau-10bvp/

Rusijos ketinimai užpulti Europos Sąjungos ir NATO valstybę Lietuvą, daug kartų ir labai plačiai nušviesti šimtuose, jei ne tūkstančiuose nepriklausomos bei valstybinės mūsų šalies žiniasklaidos publikacijose, video apsakymuose, tautinių politikos mokslininkų bei analizių analitikų įžvalgose.

Apie įvairiausius Kremliuje svarstomus Lietuvos ir jos sąjungininkų puolimo variantus išsamiau rasite publikacijoje „Ruošiantis Rusijos karinės agresijos atrėmimui, į piliečių klausimus linkėtina atsakinėti gerokai operatyviau“.

Jūsų dėmesiui keletos metų senumo, bet visai nepasenusi, o atvirkščiai dar labiau aktualia tapusi ekspertai.eu steigėjų analitinė diskusija „Kodėl rusai puola“. Diskusija pateikiama dviem kalbom – rusiškai (vertė ir įgarsino Olegas Bogdašičius) ir lietuviškai.

Nepraraskime budrumo – rusai gali pulti bet kurią akimirką, turime būti pasirengę ir siekti, kad gynybai skiriamas BVP būtų ne juokingas 2 ar 2,5 procento, o 10 procentų arba daugiau. Tik toks procentas būtų triuškinantis atgrasymo smūgis agresoriui, besiruošiančiam karinei invazijai į Europos Sąjungą.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.