Prenumeruokite naujienlaiškį

Amatų ir mainų šventė Karališkių kaime 2020 08 8-9 Kazimieras Juraitis

2020 07 23

Amatų ir mainų šventė Karališkių kaime 2020 08 8-9 Kazimieras Juraitis
Paskatinti praeitais metais pavykusios Amatų šventės bei įkvėpti puikių atsiliepimų ir šiais metais rugpjūčio 8-9 d. organizuojame Amatų ir mainų šventę Karališkių kaime (Želvos sen., Ukmergės raj.). Šventės išskirtinis ypatumas ir pagrindinis tikslas – kūrybiniai mainai patirtimi, žiniomis, išmintimi bei dirbiniais kaimo sodžiaus natūralioje aplinkoje kartu patiriant bendrumo, ramybės ir santalkos dvasią veiksme.
Į Šventę atvyks virš 30 amatininkų iš Lietuvos ir kitur. Tai tautinio paveldo puoselėtojai ar tiesiog mylintys savo veiklą žmonės, kurie nori pasidalinti savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi su atvykusiais svečiais. Dalinsimės ir mokysimės vieni iš kitų. Be gaminių mugės, amatų pristatymų, bus vedami žaidimai vaikams ir suaugusiems, vakaronė prie kaimo ąžuolo su dainomis, pirtelės procedūros.
http://amatumainusvente2020.dariusplikynas.eu/
Skaitykite plačiau Aina.lt:
https://aina.lt/kviecia-i-amatu-ir-mainu-svente/
Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, kviečiame paremti: Patreon platfomoje patreon.com/KazimierasJuraitis; Tiesiogiai pervedant per PayPal paypal.me/PressJazzTV; Bankiniu pavedimu - VŠĮ "Kaisakas", LT477300010078090515 Paskirtyje nurodant ''Auka''

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.