Aktualus skambutis – EŽTT sprendimas dėl Lietuvos nusikaltimo • 2018 06 07

2018 06 07

Trūksta žodžių, iki ko nusirito banditėlių kontroliuojama Lietuva ir kaip šlapinamasi ant LR Konstitucijos.............

Ekspertai.eu ramaus ritmo laidoje „Aktualus skambutis“ laidos svečias advokatas, profesorius Stanislovas Tomas ir Audrius Nakas apžvelgė Europos Žmogaus teisių teismo (EŽTT) sprendimą dėl Lietuvoje neteisėtai taip vadinamame CŽV kalėjime laikyto ir žiauriai kankinto žmogaus.

Apie šiame sprendime minumus baisius kankinimo būdus nepriklausoma lrtdelfinė Lietuvos žiniasklaida neužsiminė nė žodžiu, o Lietuvos vyriausybės atstovė EŽTT Karolina Bubnytė, nors darbo metu ir buvo darbe, nedrįso pakelti telefono ragelio ir pakomentuoti, ką ji nuslėpė nuo Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) bei visos visuomenės, nepapasakodama, kas parašyta ilgame, trijų šimtų septyniolikos puslapių teismo sprendime.

Atvirkščiai – viešojoje erdvėje Lietuvos vyriausybės atstovė skleidė įžūlų melą.

Būtinai pasižiūrėkite šį vaizdo įrašą, kad dar geriau suvoktume, kokiame lygyje iki šios dienos yra prievartaujama Lietuva.

Tačiau labiausiai šiurpina ne tiek vykdytas nusikaltimas valstybės vardu, o tai, kad dabartinė valdžia visą šį reikalą, apsimetę visiškais neįgaliais, nepradeda išsamaus tyrimo

Neabejotinai, šis EŽTT įrodytas Lietuvos nusikaltimas yra pats gėdingiausias per visą mūsų istoriją.

Baisiausia, kad tie patys recidyvistai iki šios dienos nebaudžiamai kontroliuoja teroriją pavadinimu Lietuva.

Pasak St. Tomo, visų šių nusikaltėlių vieta – kalėjime.

Laidoje papaskota, kaip kraupiai buvo kankinama, kodėl tokie dalykai neįmanomi JAV, bet įmanomi Lietuvoje, kaip dabartinė valdžia su jos nepriklausoma žiniasklaida viską bando nuleisti nejučiomis...

Ekspertai.eu paprašys, kad visas šis teismo sprendimas – visi 317 puslapių – būtų išverstas į lietuvių kalbą, kad su juo galėtų išsamiai susipažinti kiekvienas pilietis, kuris privalės pakratyti savo kišenę solidariai sumokant šią mūsų visų baudą už valstybinių banditų įvykdytus nusikaltimus.

(Kas taupo laiką gali žiūrėti nuo šeštos minutės, nes iki to vyko nevykę bandymai susisiekti su Vyriausybės atstove)

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.