AKTUALUS SKAMBUTIS: dar nėra žinoma apie mokėjimą • 2019 01 08

2019 01 08

http://www.ekspertai.eu/ar-lietuvoje-slaptajame-prezidento-vadamkaus-kalejime-kankintam-arabui-lietuva-jau-sumokejo-ar-nedar-nera-zinoma97445/

Kaip jau buvo skelbta praėjusių metų gruodžio mėnesį, Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) sprendimas Lietuvai, dėl prezidento Valdo Adamkaus slapto kalėjimo, bus išverstas tik šių metų metų balandžio mėnesį. Apie tai yra informavę Vyriausybės atstovai.

O baudą Lietuvoje be teismo minėtame kalėjime kalintam ir kankintam arabui Lietuva privalo sumokėti iki šių metų sausio 9 d.

Ekspertai.eu praėjusių metų gruodžio viduryje pateikė Vyriausybei pasiūlymą – vertimo paslaugas – kad EŽTT sprendimas lietuvių kalba atsirastų dar iki sausio 9 dienos ir Lietuvos žmonės galėtų susipažinti, už ką jiems reikia mokėti pinigus.

Kaip jau buvo skelbta Vyriausybė atidžiai nagrinėjo šį siūlymą, tačiau beveik mėnesio jai dar nepakako apsispręsti.

Sausio 8 d. ekspertai.eu laidoje „Aktualus skambutis“ buvo bandoma sužinoti, ar Lietuva pinigus arabui jau solidariai sumokėjo, ar tai bus daroma paskutinę galimą dieną, t. y. sausio 9-ąją.

Sužinoti nieko nepavyko, nes niekur niekas nieko nežinojo, bet žadėjo apie tai pabandyti turėti informacijos sausio 9 dieną.

www.pressjazz.tv
www.ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.