AKTUALUS SKAMBUTIS apie genialią deklaraciją • 2018 10 03

2018 10 03

http://www.ekspertai.eu/tai-turi-zinoti-kiekvienas-moksleivismokytojasmokyklos-direktorius-kuo-juos-laiko-lt-funkcionieriai/

Spalio 3 d. „Aktualus skambutis“ buvo skirtas šviežiausiam Lietuvos funkcionierių kūriniui – šviečiamajai deklaracijai dėl Europos Sąjungos, siekiant pažaboti vis dažnėjančius informacinius išpuolius.

Advokatas, profesorius Stanislovas Tomas, kaip visada pasidalino šviečiamojo pobūdžio komentarais, kuriuos privalu žinoti ne tik mūsų šalies beraščiams funkcionieriams, bet daug svarbiau, kad apie tai turi būti informuotos visos mokyklos su visais moksleiviais, mokytojais ir direktoriais.

Nes apie tai, apie ką buvo kalbama šioje laidoje nepriklaudoma Lietuvos žiniasklaida bei Lietuvos funkcionieriai nei žino, nei kalba, nei skelbia.

Tačiau esant Europos Sąjungos piliečiais, tai būtina žinoti nuo mažens.

Įdomi ir kiek apmaudi detalė – net vis labiau agresyvėjanti Rusija, net ir nebūdama Europos Sąjungos nare, geriau vykdo Europos žmogaus teisių konvenciją. Daug geriau, negu laisva, demokratiška ir nepriklausoma Lietuva, kuri yra pasaulio sąžinės balsas pasauliniame kontekste, kaip yra paskelbęs vienas žaliasis valstietis.

O kaip sakė S. Tomas, kiekvienas Lietuvos moksleivis, Europos Sąjungos pilietis, tegul žino nuo pat mažens, kokioje valstybėje jis gyvena, nes būten tas moksleivis ne tik galės, bet ir privalės keisti Lietuvą.

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.