AKTUALUS SKAMBUTIS • 2018 09 21

2018 09 21

http://www.ekspertai.eu/problemamusu-salies-politikai-ir-visuomene-labai-prastai-informuojami-apie-svarbius-tarptautinius-sprendimus-lietuvai/

Rugsėjo 21 d. „Aktualus skambutis“ buvo apie tai, kaip politikai neinformuojami apie tarptautinius sprendimus Lietuvai.

Kalbėta apie konstitucines pataisas, kurias Seimas bando įgyvendinti po Europos žmogaus teisių teismo (EŽTT) sprendimo dėl nušalinto prezidento Rolando Pakso.

Supažindinta su Užsienio reikalų ministerijos pozicija nesupažindinti visuomenės su Jungtinių tautų žmogaus teisių komiteto (JTŽTK) šių metų liepos 26 d. dokumentu išverstu į valstybinę lietuvių kalbą.

Taip pat pakalbintas liberalas Eugenijus Gentvilas, kuris, kaip žinoma, nebuvo informuotas apie JTŽTK sprendimą dėl to paties R. Pakso.

Laidoje taip pat mestas akmenėlis į žaliųjų valstiečių darželį spėjant, kad jie elgiasi labai nesąžiningai nušalintojo prezidento R. Pakso atžvilgiu.

Laidoje taip pat pasidžiaugta Lietuvos diplomatijos vadovo Lino Linkevičiaus susitikimu su Lesbiečių, gėjų, biseksualų ir translyčių (LGBT) judėjimo vadovu. Atkreiptas dėmesys, kad judėjimas niekiap neprisibeldžia iki Švietimo ir mokslo ministerijos, kur dar labai daug nepadarytų darbų.

Pabaigoje išgirsite advokato, prof. Stanislovo Tomo trumpą komentarą.

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.