A. Gumuliauskas paaiškino lėto tempo priežastis 2019 06 21

2019 06 21

http://www.ekspertai.eu/komisijos-pirmininkas-agumuliauskas-atskleide-stipriai-uzsitesusio-proceso-priezastis/

Praėjusią savaitę Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkas Arūnas Gumuliauskas buvo informavęs, kad šią savaitę bus paskebtos darbo grupės išvados, apie tai buvo skelbta publikacijoje „Užsitęsęs tyrimas dėl KGB agentų paviešinimo: apdergė per akimirką, o taškai dėliojasi ilgus mėnesius“.

Kaip žinoma darbo grupės užduotis išsiaiškinti visas aplinkybes, kaip buvo nuspręsta į viešą KGB agentų sąrašą įtraukti aktorių Donatą Banionį, dirigentą Saulių Sondeckį ir kardinolą Vincentą Sladkevičių.

Darbo grupės turėjo ne tik ištirti viešai paskelbtos informacijos tikrumą bei paskelbimo priežastis, bet ir įvertinti, ar informaciją paskelbusio Lietuvos genocido ir rezistencijos tyrimo centro generalinė direktorė Teresė Birutė Burauskaitė tinkama eiti šias pareigas.

Praėjus savaitei, birželio 21 d. ekspertai.eu „Aktualus skambutis“ pasidomėjo, ar žadėtos išvados jau paskelbtos. Paaiškėjo, kad dar ne.

Komisijos pirmininkas informavo, kad posėdis numatytas ateinantį trečiadienį, t. y. birželio 26 d. jis taip pat atskleidė preižastis, kodėl viskas taip užsitesė.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.