10 metų kartu: Ačiū

2019 07 01

http://www.ekspertai.eu/ji-buvo-tokia-mums-artimatokia-draugiskatokia-supratingatokia-musu-visu-mama/

Birželio 28 d. vykęs padėkos koncertas „Ačiū už 10 metų kartu“, transliuotas valstybės išlaikomo ir neteisėtai iš komercinės reklamos prisiduriančio LRTDELI kanalu, neabejotinai tapo išskirtine džiugesio fiesta.

„Koncertas, kad pasidžiaugtume, ką turime, ir kuo esame. Ir šio vakaro metu mes ne kartą dar kalbėsime, kas labiausiai džiugino mus per šiuos 10 metų“, - kalbėjo renginio vedėjas.

Koncertavę ir kalbėję menininkai neslėpė, kad laukė šio momento 10 metų.

„Šiandien diena, kai mes visi dėkojame“, - vis primindavo padėkos renginio vedėjas.

Pasak jo, „čia, Daukanto aikštėje krykštauja net vaikai“.

Renginio dalyviai ne kartą reiškė padėką ir šilčiausius jausmui prezidentei Daliai Grybauskaitei, už palaikymą, už kultūros puoselėjimą.

Šventės dalyviai neslėpė, kad „10-metis buvo nuostabus“ ir einama teisinga linkme“.

„Prezidentė pavyzdys visosm mažoms mergaitėms bei moterims, - atviravo renginio vedėjas ir iš karto klausė, - 10 metų ilgas ar trumpas laikotarpis, už ką dėkojate jus?“

Padėkos ir džiaugsmo šventės kulminacija – savo istorija pasidalinti apie 10-ies metų nueitą sėkmės kelią, į sceną pakviesta pati D. Grybauskaitė.

„Prieš 10 metų išgyvenome gilią ir sudėtingą globalią ekonominę krizę. Nukentėjo visi. Bet Lietuva gebėjo, nes tikėjo, kad gali susitvarkyti pati. Mes atsistojome ant kojų patys, susitvarkėme beveik per dvejus metus, greičiau negu bet kuri europinė arpasaulinė valstybė“, - apie rekordiškus tempus priminė šalies vadovė.

D. Grybauskaitė užsiminė, kad praeityje Lietuva turėjo daug sunkumų.

„Ir okupacija, ir tremtys, ir šiaip panieka – visada išgyvenome“, - sakė prezidentė.

Pask D. Grybauskaitės, niekas negali mūsų nei nurungti nei sunaikinti, o Lietuva tapo girdima ir gerbiama pasaulyje.

„Mes lietuviai mokame džiaugtis, nieko neprašant, neorganizuojant, nenurodant ir nenustatant, kada galima galima juoktis, dainuoti ar ką valgyti. Mes turime tokį laisvės geną, tokį laisvės pajautimą, kad niekam neleisime ant savo laisvės užminti, nei savam, nei svetimam“, - tvirtino šalies vadovė.

Į tai aikštėje susirinkę menininkai ir žiūrovai skandavo: „Ačiū jums, prezidente!“.

„Kartais net nesinori kreiptis – mūsų prezidente, nes ji buvo tokia mums artima, tokia draugiška tokia supratinga, tokia – mūsų visų Mama. Tai ačiū jai dar kartą“, - renginio pabaigoje kalbėjo šventėje dalyvavę Lietuvos menininkai.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.