Prenumeruokite naujienlaiškį

vimperia.lt

Komercinės paslaugos

Musu platforma padeda rasti darbo gryzusiems i LT. Programa automatiskai suveda meistrus ir paslaugu teikejus su uzsakovais.

Moderni ir patogiai naudojama sistema leis sutaupyti laiko tiek vieniems, tiek kitiems. Jeigu ieškote meistro ar paslaugos teikėjo užpildykite užklausą. Jūsų skelbimas bus iškart išsiųstas meistrams ir paslaugų teikėjams pagal kategoriją ir miestą, jie nedelsiant su jumis susisieks.

Tarp mūsų klientų - ir stambių užsakymų įgyvendinimo ieškantys užsakovai. Tai puiki galimybė rasti naujų bei papildomų klientų ne tik nedidelėms įmonėms ir meistrams, bet ir tiems specialistams, kurie rinkoje dar tik tvirtinasi. Itin daug tautiečių, grįžusių iš emigracijos ar ieškančių papildomų pajamų, teikia įvairias paslaugas ir ieško būdų pasiekti naujus klientus. Manome, kad vimperia.lt - puikus būdas šiai situacijai išspręsti. Daugiau Jums nebereikės nuolat kelti naujų darbo skelbimų portaluose, primenant apie savo paslaugas, nes klientai patys Jus suras. Sutaupysite savo laiko, galėsite praplėsti savo lojalių klientų sąrašą, bei užsitikrinti rekomendacijų.

Nuorodos į tinklalapius

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.